امروز: یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

نطق و تذکر :: دویست و بیست و هفتمین جلسه علنی شورا

  • تاریخ:
    ۱۳۹۶/۰۵/۳۰
  • عنوان:
    دویست و بیست و هفتمین جلسه علنی شورا
  • نام عضو:
    رضا محمدیان

ضمن عرض تسلیت شهادت حضرت جوادالائمه (ع) و گرامیداشت آغاز هفته دولت خدمت مردم شریف شیراز و حضار گرامی نکاتی چند را عرض می‌کنم:
اول: ضمن آرزوی موفقیت برای اعضاء کابینه دولت جدید امید است با تغییر رویه اجرایی، انجام امور جهادی، اتکا به توان داخلی، حمایت از تولید کنندگان و سرمایه گذاران درراستای رشد اقتصادی ایجاد اشتغال رفع تورم و ارتقاء وضعیت معیشتی و رفاهی مردم اقدامات عاجلی صورت پذیرد. قطعاً روش عملکردی اجرایی دولت در دور دوم مورد توجه و ریزبینی بیشتر مردم خواهد بود.

دوم: در این چند سال خدمت شورای چهارم بیش از ۲۰۰۰ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ده هزار میلیارد تومان و در تمام ابعاد مختلف به پایان رسید و هم اکنون بیش از ۶۰۰ پروژه عمرانی در حال اجرا است که پروژه‌هایی مثل راست گرد دلگشا، تقاطع جوادیه، تقاطع سه راه خرامه، فاز دوم پارک نماز و فاز دوم پارک ۲۴۰ هکتاری چنار راهدار، فاز دوم و سوم بلوار مولوی، تعدادی از ایستگاههای مترو و بسیاری موارد دیگر می بایستی در سال جاری و ماهانه به اتمام برسد همچنین بودجه شهر شیراز به دو برابر با کاهش وابستگی به عوارض نقدی و اتکا به روش‌های جدید مالی و درآمد پایدار افزایش پیدا کرد و در حال حاضر شهرداری دارای سرمایه ای بالغ بر شش هزار میلیارد تومان می باشد و بسیار موارد دیگر که مردم گرامی بر آن اشراف دارند. در راستای تمام تلاشهای انجام شده ضمن تشکر از شهردار محترم و کلیه مدیران و پرسنل محترم شهرداری و همچنین کلیه دستگاههای خدمات رسان که طی این سالها باشورا و شهردای همکاری داشته اند و همکاران گرامی خودم اعم از اعضاء و پرسنل محترم شورای شهر شیراز و اصحاب محترم رسانه، برای شهردار آینده و اعضاء محترم شورای پنجم آرزوی موفقیت و توفیق در ادامه روند خدمت و پیشرفت شهر شیراز را در دوران آتی مربوطه خواهم داشت. قابل ذکر است امروز و در پایان دور چهارم شورا و شهرداری شیراز چهره عمرانی و توسعه شهر که قابل مقایسه با قبل از سال ۱۳۹۰ نیست، دگرگون شده و این موضوع قابل اقرار برای هر بیننده‌ای می‌باشد این مهم نبود مگر انجام کارهای جهادی بزرگ و کوچک در سایه همدلی و تلاش اعضاء شورا و مدیران محترم شهرداری و عدم توجه به حاشیه سازی های فراوان حاشیه پردازان!!
مردم شریف شیراز متقاضی ارتقاء جایگاه شهرشان هستند آن هم در تمام ابعاد و به بهترین وضعیت و قطعاً میزان اجرایی ایجاد شده فعلی در این چهار سال قابل مقایسه برای همگان خواهد بود و از اعضاء محترم شورای پنجم و شهردار جدید توقع است این روند توسعه و پیشرفت شهر ادامه پیدا کند. چرا که علیرغم انجام کارهای فراوان، کارهای بسیار بیشتری برای ارتقاء جایگاه شهر زیبای شیراز می بایستی انجام گردد و ابتدای راه هستیم تا ان‌شاءا... شیراز بهترین شهر برای زندگی شود.

سوم: در نهایت برای کلیه همکاران خودم در شورا اعم از اعضاء و پرسنل محترم و همچنین خبرنگاران گرامی که همیشه نظاره گر از طرف مردم بوده اند آرزو می‌کنم که در آینده کاری و اجتماعی و معنوی خود بهتریها برایشان مقدر گردد و ان‌شاءا... همیشه موفق و موید باشند و ضمن تشکر از اطمینان مردم شریف شیراز و تقاضای حلالیت بواسطه قصور احتمالی عرض می‌کنم که تمام تلاش خود را جهت تغییر چهره شهر بعنوان نماینده شما عزیزان و رئیس کمیسیون عمران دور چهارم شورای شهر شیراز به کار بردم و همیشه و همواره در آرزو و تلاش برای بهتر شدن جایگاه شهر شیراز و مردمان شریفش خواهم بود.
 

دیدگاه های شما