امروز: جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

نطق و تذکر :: حضور مردم حماسه‌ساز و ولایت‌مدار ایران اسلامی در انتخابات، بار دیگر حماسه آفرید/ در تکمیل مجتمع فرهنگی، آموزشی و رفاهی کارکنان شهرداری تسریع شود/ نیروهای شهرداری شیراز از گمانه‌زنی‌ها مبنی بر جابجایی خودداری کنند

  • تاریخ:
    ۱۴۰۰/۰۴/۱۳
  • عنوان:
    حضور مردم حماسه‌ساز و ولایت‌مدار ایران اسلامی در انتخابات، بار دیگر حماسه آفرید/ در تکمیل مجتمع فرهنگی، آموزشی و رفاهی کارکنان شهرداری تسریع شود/ نیروهای شهرداری شیراز از گمانه‌زنی‌ها مبنی بر جابجایی خودداری کنند
  • نام عضو:
    محمد تقی تذروی

بسم الله الرحمن الرحیم
مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی و سرافراز ، حضورتان بار دیگر حماسه آفرید و فهم و بصیرت انقلابی تان خودنمایی کرد ، حضور آکاهانه و پر شور شما در پای صندوقهای رای که از اولین ساعات رای گیری تا آخرین لحظات ادامه داشت تصاویری به یادماندنی در ذهن دوستان عزیز به جای گذاشت .
تصاویری از احساس مسئولیت و ایران دوستی برای دوستان و در مقابل یاس و ناامیدی برای دشمنانی که تمام دسیسه ها و توطئه هایشان را برای عدم حضور مردم به کار گرفتند، ولی با حضور موثر شما این نقشه ها نقش بر آب شد.
ضمن تبریک به منتخب شریف مردم در انتخابات ریاست جمهوری حضرت آیت الله رییسی موفقیت ایشان را از خداوند منان خواستارم.
به منتخبین گرامی مردم در انتخابات شورای اسلامی  شهر شیراز نیز تبریک می‌گویم و امیدوارم در دوره جدید با همدلی و اتحاد مضاعف بتوانیم منشاء خدمات فراوانی برای سربلندی شهرمان باشیم.
در برگزاری این انتخابات افراد و عوامل بسیاری دست اندر کار بودند و قطعا اگر دقت نظر و درستی کار آنان نبود، این صحنه زیبا از حضورتان رقم نمیخورد.
خداوند منان را شاکرم و برخود لازم میدانم از مردم نجیب و شریفی که چنین حماسه ای را آفریده، تقدیر و تشکر نمایم.
در پایان نیز برخود واجب میدانم چهاردهم تیرماه روز شهرداری و دهیاری را به شهردار محترم شیراز و تمامی پرسنل شهرداری اعم از مدیران، کارشناسان، مشاوران، کارگران و دیگر نیروهای خادم در شهرداری در قالب پرسنل رسمی، شرکتی و حجمی تبریک عرض نموده که به یقین رفاه و آسایش مردم نتیجه خدمات و زحمات بیدریغ این عزیزان میباشد.
همچنین از شهردار محترم انتظار دارم جهت رفاه حال کارکنان و پرسنل خدوم شهرداری نسبت به تکمیل سریعتر و رفع موانع موجود در مجتمع فرهنگی و آموزشی و رفاهی شهرداری شیراز که در فرهنگ شهر در حال احداث میباشد اقدامات لازم را انجام نمایند. 
ضمن تشکر مجدد از نیروهای شهرداری شیراز درخواست دارم که بدور از مسائل حاشیه ای همچنان به وظایف خطیر خود ادامه داده و از هرگونه پیش داوری و گمانه زنی مبنی بر جابجایی خودداری نمایند.
پایان/


دیدگاه های شما