امروز: سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

نطق و تذکر :: نطق جناب آقای محمدیان - رییس کمیسیون فرهنگی، گردشگری و سومین حرم اهل بیت (ع) / یکشنبه 23 مردادماه 1401

  • تاریخ:
    ۱۴۰۱/۰۵/۲۳
  • عنوان:
    نطق جناب آقای محمدیان - رییس کمیسیون فرهنگی، گردشگری و سومین حرم اهل بیت (ع) / یکشنبه ۲۳ مردادماه ۱۴۰۱
  • نام عضو:
    رضا محمدیان

نطق جناب آقای محمدیان - رییس کمیسیون فرهنگی، گردشگری و سومین حرم اهل بیت (ع) / یکشنبه ۲۳ مردادماه ۱۴۰۱


السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام

 

با عرض سلام و ادب خدمت حضار گرامی و شهروندان عزیز شهر شیراز نکاتی چند را عرض می‌نمایم:

-  ابتدا، از حضور باشکوه مردم شریف شهر شیراز در مراسم تکریم و تشییع سردار بی سر دفاع از حریم اهل بیت علیه السلام شهید حاج عبدالله اسکندری در صبح عاشورا که حماسه‌ای ماندگار در تاریخ شهر است تشکر و قدردانی می‌نمایم. قطعاً فعالان این مراسم به جهت جایگاه این شهید عاشورایی دارای اجری عظیم خواهند بود.

 

- دوم، حاشیه‌های یکی دو هفته اخیر شورای شهر شیراز با استعفای مهندس اصنافی شهردار سابق شیراز در روز گذشته به پایان رسید. قطعاً عملکرد ایشان با مقایسه دوره چهار ساله قبلی بهتر و مناسب‌تر بود اما به دلایل مختلفی قطار عمرانی شهرداری آنقدر که شایسته و در توقع مردم و اعضای شورا بود به حرکت در نیامد و ان‌شاءالله که ایشان در آینده و در هر سمتی موفق و موید باشند. از همکاران و اعضای محترم تقاضای عاجزانه دارم بدون توجه به فشارهای بیرونی و مخصوصاً قدرت‌طلبان سیاسی و دیدن واقعیاتی که از قضایای اجرایی شهر در این یک ساله کسب تجربه نموده‌اید هر چه سریعتر نسبت به انتخاب شهرداری دارای تعهد، تخصص، تجربه و کارآمدی با همدلی کامل اقدام نمایید تا ان‌شاءالله در این فرصت باقیمانده ۳ ساله که مثل برق خواهد گذشت بتوان پروژه‌های به زمین مانده چهار، پنج سال گذشته را به سرانجام رساند. و باید توجه داشت که آنچه باعث ماندن نام نیک در ذهن مردم خواهد بود ارائه خدمات و پیگیری توسعه و زیرساختهای شهر به دور از پرداختن به شعار و تبلیغات کاذب است. ضمن آنکه از مدیران و پرسنل خدوم شهرداری شیراز به عنوان نماینده مردم تقاضا دارم با تلاش مضاعف در جهت رفع مشکلات و پیشرفت اجرایی و همه جانبه در شهر کوشا باشند.

کسب رتبه اول گردشگری در بین کلان‌شهرها را نیز باید به عزیزان حوزه معاونت فرهنگی شهرداری خصوصاً مدیریت گردشگری شهرداری جناب آقای دکتر حکمت نیا و معاونت فرهنگی جناب آقای مهندس مشفقیان تبریک گفته و تشکر می‌نمایم.

 

 مهندس رضا محمدیان

رئیس کمیسیون فرهنگی، گردشگری و سومین حرم


دیدگاه های شما