امروز: یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

نطق و تذکر :: نطق پیش از دستور آقای اسدی

  • تاریخ:
    ۱۴۰۱/۰۶/۱۳
  • عنوان:
    نطق پیش از دستور آقای اسدی
  • نام عضو:
    محمد حسن اسدی

نطق پیش از دستور جناب آقای دکتر اسدی   مورخ ۱۳/۶/۱۴۰۱
به نام حضرت دوست که هرچه داریم از اوست
لطف و عنایت خداوند سبحان و تدبیر و رای نمایندگان محترم مردم شیراز در شورای اسلامی شهر شیراز بر این قرار گرفت که مسئولیت شهرداری کلانشهر شیراز به اینجانب واگذار گردد.
ضمن شکرگذاری از درگاه باری تعالی که بنده را لایق سپردن و واگذاری چنین مسئولیت خطیری دانست بر خود فرض می‌دانم از اعضای محترم شورای اسلامی شهر شیراز به خاطر حسن اعتمادشان قدردانی نمایم.
به این مسئولیت به چشم امانتی گرانبها نگاه می‌کنم و از خداوند مدد می‌جویم که امانتداری صادق بوده تا بتوانم آن را به مقصود رسانده و در طول مسیری که این مسئولیت بر دوشم است و به فرد بعدی واگذار می شود جز یک امانت نگاه نکنم و چون این امانت چیزی جز بیت المال و منافع یکایک شهروندان گرامی شیراز است به دقت حفظ، حراست و نگهداری کنم.
تمام سعی تلاشم بر این است که بتوانم اقدامات موثر و بی بدیلی را انجام داده و گام بزرگی را در ارتقا کیفیت زندگی شهروندان فهیم شیراز برداشته و رضایت آنان را کسب کنم.
از خداوند منان می خواهم و این قول را می دهم که بر سر منافع عمومی مردم و بیت‌المال وارد هیچ بازی و معامله ای نشوم و حفظ حقوق عمومی و بیت المال را خط قرمز خود فرض می کنم 
موضوعات، مسائل و مشکلات شهر متعدد است و راه در پیش ناهمواری هایی دارد اما باور دارم با همراهی و مشارکت آگاهانه مردم می توان بر تمامی مشکلات و سختی ها فائق آمد
برای غلبه در مشکلات فراروی شهر و مردم لحظه ای از شبانه روز دریغ نخواهم کرد چرا که شهر در خور شایسته شهروندان بایستی سرشار از طراوت، آرامش و آسایش باشد
به هم نظرات انتقادات و پیشنهادات سازنده کلیه اقشار و گروه ها ارج گذاشته و به دیده منت می بینم
امیدوارم در سایه توجهات حضرت ولی عصر عجل الله و منویات مقام معظم رهبری و دعای خیر کلیه مردم به خصوص خانواده معظم شهدا جانبازان و سایر ایثارگران و همه اعضای محترم شورای اسلامی شهر شیراز مدیران و پرسنل ارزشمند خاندان بزرگ شهرداری تعامل بین ادارات و نهادها و با حمایت کلیه دلسوزان شهر از جمله نماینده محترم ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز استاندار فارس نهاد های نظارتی و امنیتی دادگستری با همکاری و مشارکت شهروندان عزیز، صاحب نظران، روحانیون ، اصحاب رسانه و جراید، متخصصین، نخبگان، دانشگاهیان، جوانان، بانوان، اصناف، بازاریان، کسبه، سرمایه گذاران و خلاصه همه و همه دلسوزان به این شهر تاریخی ، فرهنگی و مذهبی شیراز سرافراز شاهد ترقی و پیشرفت و آبادانی شهر با قدمت و سرسبز باشیم.
از آنجا که یکی از اعتقادات و شعارهای بنده در زمان ارائه برنامه سادگس بود لذا ضمن قدردانی از همه بزرگواران که به بنده لطف و محبت دارند تقاضا می‌کنم از هرگونه چاپ تبریک در روزنامه‌ها و ارسال گل و غیره اجتناب نمایند.
در پایان از تلاش و زحمات جناب آقای مهندس اصنافی شهردار محترم سابق شهر شیراز هم قدردانی و برای ایشان آرزوی موفقیت در کلیه عرصه‌های مسئولیت و زندگی را دارم.


دیدگاه های شما