امروز: یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

نطق و تذکر :: نطق پیش از دستور کیانی رحیمی عضو شورای اسلامی شهر شیراز (یکشنبه 24/7/1401)

  • تاریخ:
    ۱۴۰۱/۰۷/۲۴
  • عنوان:
    نطق پیش از دستور کیانی رحیمی عضو شورای اسلامی شهر شیراز (یکشنبه ۲۴/۷/۱۴۰۱)
  • نام عضو:
    مصطفی کیانی رحیمی

 

بسم الله الرحمن الرحیم

باسلام به محضر آقا امام زمان (عج) روحی ارواحنا الفدا و سلام به روح پرفتوح بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)و رهبر فرزانه و عزیزتر از جانم حضرت امام خامنه‌ای مدظله العالی وسلام ودرود بر خانواده معزز شهدای جنگ تحمیلی ، سلامت ، امنیت و مدافعان حرم و سلام و درود به امامزادگان واجب التکریم شهر شیراز که در جوار ایشان خدمت می‌کنیم و سلام خدمت حاضرین ارجمند و تمامی همشهریان محترم که از طریق فضای مجازی صدا وتصویر ما را دارند  وسلام محضر اعضای محترم شورا و ریاست شورا و شهردار گرامی و همه‌ی همکاران عزیزم در شهرداری شیراز که تمام تلاش خود را در جهت جلب رضایت مردم به کار می‌گیرند.

هفته وحدت آیینه تمام نمای اتحاد اقوام و مذاهب ایران اسلامی،ولادت خجسته و پر میمنت ختم المرسلین رحمه اللعالمین فخرعالم و آدم پیام آور عزت و رحمت و سعادت کل بشر حضرت محمد مصطفی(ص)و نیز ولادت فرخنده امام جعفر را تبریک عرض می نمایم.

شوراهای شهر در فعالیتهای خود باید به مختصات شهر اسلامی توجه کرده و خدمات شهری را در جهت تامین این مقصود به کار گیرند و بخصوص به معماری و شهرسازی متناسب با حیات طیبه ی اسلامی به طور کامل توجه کنند."فرمایشات امام خامنه ای"

این دوره انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهرو روستا که با تکیه بر گفتمان انقلابی آغاز گردیده،گفتمانی که معتقداست کسی برای قدرت نباید مسابقه دهد بلکه تمام ماهیت قدرت فقط برای خدمت صادقانه است.

    این شورا،شورای انقلابی است واز بابت این انقلابی بودن مورد تایید مردم قرار گرفت که انتظار است اعضای محترم شوراهای اسلامی بستری برای وحدت،همگرایی وهمکاری نیروهای انقلابی فراهم نمایند تازمینه رضایت مندی مردم واعتماد بیش از پیش آنان به نظام مقدس اسلامی فراهم گردد.

 ازآحادجامعه، مردم شریف شهر مقدس شیراز،علما،وروحانیت معزز،اصحاب رسانه، نخبگان وجـریـانـات سیاسی عـاجـزانه تمنا دارم ضـمن ارشـادات مشفقـانـه خـود وبـاتـوجه بـه متـن وپرهیزازحواشی، فضایی آرام برای خدمت رسانی بهتر خادمان خود درشوراو شهرداری فراهم نمایید.

بی شک تنوع دردیدگاهای اعضای شورا نشان از اختلاف درمبناوانشقاق نیست بلکه  تفاوت درشیوه ها ونشان از پویای  وسرزندگی شوراست که خروجی آن باعث اخذ تصمیمات بهتر درمسیر خدمت رسانی به مردم نجیب شهرمان خواهد شد.

نکته دیگری که مایلم معروض دارم حرمت افزایی همکاران پر تلاش وسلیم مان درشهرداری است که کمتر به حوزه های آموزشی ،رفاهی ومعیشتی آنان عنایت شده است که این  مهم با اراده ای که در اعضای محترم شورا وشهردار محترم سراغ دارم وبا توفیقات خداوند متعال محقق خواهد شد.

        جـا دارد ضمـن تجلیل از زحـمـات بـی مـزد و بـدون چشـم داشـت یـاوران عـزیـزشـورای محلات،درخواست نمایم مثل همیشه بازوان پرتوان شوراوشهرداری باشند وما را مثل همیشه یاری نمایند.

در پایان از حسن اعتماد روحانیون و خانواده معزز شهدا،ایثارگران،فرهنگیان،بازرایان وکسبه،بازنشستگان،جامعه بزرگ عشایر،یاوران شورا،ورزشکاران،صنوف و دوستان و عزیزانم که در این مصاف حقیر و دوستانم را مورد عنایت و لطف خود قراردادند صمیمانه سپاسگزارم

علم با عمل اگر برابر گردد                                      کام دو جهان تو را میسر گردد

مغرور مشو که خواندی ورقی                                  زان روز حذر کن که ورق برگردد


دیدگاه های شما