امروز: یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

نطق و تذکر :: نطق پیش از دستور خانم خواست خدایی عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر شیراز - یکشنبه 1401/08/08

  • تاریخ:
    ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  • عنوان:
    نطق پیش از دستور خانم خواست خدایی عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر شیراز - یکشنبه ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  • نام عضو:
    افسانه خواست خدایی

 بسم الله الرحمن الرحیم 

نطق پیش از دستور افسانه خواست خدایی عضو هیئت رئیسه شورای اسلایم شهر شیراز – یکشنبه ۰۸/۰۸/۱۴۰۱

امتیاز ماست مردن میکشند و غافلند/ دم به دم با مرگ ما ،بازنده تر خواهند شد

 چشم هایی که پی ، میراث ما افتاده اند/ منتظر باشند در آینده تر خواهند شد

 با سلام و صلوات به پیشگاه منجی عالم بشریت امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و سلام و درود بر ارواح مطهر شهدا و بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و آرزوی سلامتی و طول عمر با عزت برای مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

اینجا شیراز است شهر سومین حرم اهل بیت علیه السلام ، اینجا شیراز است مرکز استان ۱۵هزار  شهید سرافراز باغیرت گل گون کفن خاک وطن ،اینجا شیراز است شهر مردان ولایتمدار و جان برکف برای اسلام ، وطن و آزادگی ،اینجا شیراز است مهد شیرزنان عفیفه این آب و خاک ، شهر مادران و همسران شهدای پاک این مرزوبوم، دشمنان قسم خورده این کشور و انقلاب ؛

کجای این شهر و کشور را با ایالات متوحش  خودتان مقایسه  کردید که اینگونه قصد جسارت و حرمت شکنی در حرم اهل بیت پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم در سرتان گذر کرد؟!

کجای تفکرات مردمان این سرزمین ولایت‌مدار با اصالت را با تفکرات  اصحاب هر زگی خودتان مقایسه کردید که قصد جنگ جهانی رسانه‌ای علیه این ملت در ذهنتان خطور کرده است؟!

بانوان عفیفه و پاکدامن ایران اسلامی را با چه تعقلی به سمت بی بندوباری، بی حیایی و برهنگی که غرب خودتان در منجلاب آن سال‌ها گرفتار است تشویق میکنید، جوانان اصیل این آب و خاک را با کدامین دیدگاه پوچ و بی‌نتیجه  به سمت بی هویتی که خودتان دچارش هستید ترغیب می کنید؟

حادثه غروب چهارشنبه چهارم آبان ماه ۱۴۰۱ در حرم سوم اهل بیت علیهم السلام در ایران اسلامی نتیجه عجز و ناتوانی شما و دست نشانده هایتان  پس از عدم موفقیت از اجرای پروژه ناآرامی و اغتشاش در شهر شیراز بود که به برکت خون شهدا و صاحب این سرزمین گامی از پیش نبردید. سناریوهایتان  در راستای پروژه ی سوریه سازی ایران یکی پس از دیگری منجر به شکست می شود، قطعاً زنان این شهر مفهوم شعار زن زندگی آزادیتان وژست دفاع از حقوق زنان این کشور را با به خون کشیده شدن مادری به همراه کودکش و چادرهای در خون آغشته ی خواهران خود در امن ترین نقطه ی این شهر با چشم خود ملاحظه کردند.

بی شک دانش آموزان این شهر مفهوم کامل آزادی به سبک شما را با به شهادت رساندن سه تن از همکلاسی هایشان با رسم شکل دقیقا متوجه شدند.

. قطعاً جوانان و نخبگان این مرز و بوم مفهوم توجه را بابه خاک و خون کشیدن برادرانشان با چشم خویش ملاحظه نمودند

 بی شک مفهوم و معنای شعار حسرت یک زندگی عادیتان برای کودکان این شهر این بود که تمام اعضای خانواده یک کودک را جلوی چشمان خودش به خاک خون بکشید و حسرت یک زندگی عادی در کنار خانواده اش را تا ابد در دل او بگذارید!

چقدر عاجزید شما که از بصیرت و خرد مردمان این سرزمین به ستوه آمدید و چاره‌ای جز درنده خویی برایتان باقی نمانده است .

شکی نیست امروز جنگ دشمن همان جنگ است، سنگر همان سنگر است ،رزم و ایثار همان رزم و ایثار‌‌ است، فقط گلوله ها  عوض شده است .جنگ رسانه‌ای و تبلیغاتی استکبار جهانی و بدخواهان این مرز و بوم و انقلاب و رسانه های سفارشی ایشان در راستای تحریف حقیقت و واقعیت های جهان به نفع غارتگران دنیا وظلم به مردمان  مظلوم ادامه دارد.

مردم فهیم ما به خوبی واقفند که اغتشاشگران کف خیابان و جنایتکاری که در حرم امن اهل بیت پیامبر ( صلوات الله علیه)دست به جنایت می‌زنند هر کلام به اندازه‌ای نقشه شوم آمریکای جنایتکار ،انگلیس و صهیونیسم جهانی و سعودی رذیل  را در کشور پیاده می کنند.

همانطوری که منابع مالی رسانه های سفارشی مثل بی بی سی،ایران اینترنشنال، VOA ، من و تو با آن تکفیری که قصد جان ده ها تن از مردم این شهر را کرد یکی است.

سکوت ننگین وخفه خان تعجب انگیز مدعیان حقوق بشر و مزدوران خارج‌نشین و برخی از سلبریتی های دست نشانده در حادثه تروریستی حرم احمدبن موسی( علیه السلام) که دائماً خودشان را با ایجاد تفرقه و نفاق داعیه در دفاع از حقوق مردم کشور ما می دانند قطعاً مصداق بارز شراکت آنها در این فاجعه است.

خطی مشی و راهبرد اصلی را مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در فرمایش اخیر خود به روشنی تبیین فرمودند؛ بی شک همه ما مردم این کشور از دستگاه های حافظ امنیت و قضائی تا فعالان عرصه ی فکر و تبلیغ باید یک دست وید واحده ای شویم و اقدام قاطع و خردمندانه ای در برخورد با سررشته این آتش افروزی ها و فاجعه آفرینی ها نماییم.

امروز در ایران اسلامی با گذشت ۴۴ سال از انقلاب پربرکت اسلامی به حول قوه الهی دشمن نه با جنگ تحمیلی نه با تحریم های ظالمانه، نه با تفرقه انگیزی ونفاق و نه با ایجاد اغتشاش و به خاک و خون کشیدن مردم مظلوم این کشور نتوانسته وحدت و این ید واحده را از میان بردارد، بی‌شک نگاه ابزاری و سوء استفاده گرایانه دشمنان این مرز و بوم به رویدادهای داخلی کشور به قصد

نشانه گیری تمامیت ارضی این کشور پر واضح و مبرهن است، به گواه دستگاه‌های امنیتی امروز دشمنان این آب و خاک با سناریوهای نخ‌نما، پروژه‌های کشته سازی، حمایت و ایجاد شبکه‌های ماهواره‌ای سفارشی کار، حملات سایبری متعدد، دوره های آموزشی جنگ ترکیبی و براندازی نرم ،حمایت از گروهک های تروریستی،سازماندهی شبکه های اراذل و اوباش و هزاران شگرد دیگر جنایاتی را علیه این ملت و کشور رقم میزنند که مشابه پروژه هایی است که قبلاً در عراق،افغانستان،سوریه ولیبی پیاده ساخته اند.

حادثه ی غم انگیز اخیر در حرم آقا احمد بن موسی شاهچراغ (علیه السلام) ضمن آنکه می‌تواند سبب گشوده شدن چشم و بصیرت کسانی شود که در وقایع اخیر با تصور نفع سیاسی و سکوت زمینه ساز آشوب در کشور شدند. اتمام حجت قاطع با همه کسانی خواهد بود که  در هفته های گذشته با فرمان آشوب و اغتشاش بستر لازم را برای اقدامات جنایتکاران تکفیری مهیا کردند.قطعأ

وظیفه امروز ما جهاد رسانه ایست. به فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) همه ما امروز باید افسران این جنگ نرم باشیم و در راستای تبیین و روشنگری جوانان واقشار مختلف جامعه و ارتباط گیری مردم با دستگاه های خبری جمهوری اسلامی ایران تلاش نماییم آنچه در این راستا مهم به نظر می رسد این است که دشمن با تمام قوا وارد شده تا مردم را به هر طریق نسبت به توانمندی و قدرت امنیتی و تولید داخلی بدبین کند.

الحمدالله امروز توان و قدرت بالای پلتفرم ها و شبکه های اجتماعی داخلی با تمام کمبودها، قدرت بی حد و حصر دانش ملی و تلاش جوانان نخبه ایرانی در این مسیر را برای دشمن روشن کرده است و برای از بین بردن این توان و اعتمادی که در حال شکل گیری بین مخاطبان این پلتفرم ها است ، نقشه های بسیاری کشیده اند و قطعاً توان داخلی به حدی است که می‌تواند همه ی مخاطبان بستر خود را جای دهدو پشتیبانی کند ضمن اینکه حمایت ویژه مسئولین از نخبگان عرصه ی فناوری اطلاعات از اوجب واجبات امروز ماست.

چرا که اگر با فرمان جهاد تبیین حضرت آقا بیدار نشویم قطعاً با سیلی جنگ رسانه ای دشمن در کشور بیدار میشویم.

اینجانب ضمن محکوم کردن این فاجعه در حرم سوم اهل بیت از مقامات سازمان ملل،فعالان حقوق بشر،دانشگاهیان،شخصیت های علمی و نخبه در سراسر جهان خواستارم که با این گونه جنایات در جهان اسلام مقابله کنند.

شهادت مظلومانه زائران پاک در حرم آقا احمد بن موسی شاهچراغ (علیه السلام) حجت را برهمه ی ما مسئولان و مردم تمام کرد و هیچ عذر و بهانه ای برای ترک فعل هیچ یک از ما باقی نمی گذارد.

مطالبه ی امروز مردم شهیدپرور شیراز ضمن قدردانی از زحمات دستگاه های قضایی،امنیتی انتظامی و نظامی و بسیج که در این مدت ایثارگرانه از جان و زندگی خود گذشتند،بازگشت امنیت در سراسر شهر وبرخورد قاطعانه با اشرارو قانون‌شکنانی است که امنیت این کشور را سلب نموده ضمن برخورد قاطع با عاملان وسر رشته های این فاجعه آفرینی ها.

صاحب اصلی این کشور و نظام امام عصر ارواحنا فدا خود حافظ و نگهدار این سرزمین است و ان شاء الله این پرچم مقدس با دستان با کفایت نائب بر حقشان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به دستان مبارک ایشان سپرده خواهد شد.

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته


دیدگاه های شما