امروز: یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

انتقاد عضو شورا از بدرفتاري مالي شهرداري

انتقاد عضو شورا از بدرفتاري مالي شهرداري
عضو شوراي اسلامي شهر شيراز به آنچه بد رفتاری مالی باشهروندان عنوان مي‌كرد، انتقاد و اضافه كرد: بايد با اين پديده مقابله شود.
انتقاد عضو شورا از بدرفتاري مالي شهرداري

عضو شوراي اسلامي شهر شيراز به آنچه بد رفتاری مالی باشهروندان عنوان مي‌كرد، انتقاد و اضافه كرد: بايد با اين پديده مقابله شود. به گزارش خبرگزاري ايسنا منطقه‌ي فارس، احمدرضا نقيب‌زاده عصر روز دوشنبه 15 ارديبهشت در نطق قبل از دستور جلسه‌ي علني شوراي شيراز، گفت: امروز به نام روز شیراز نامگذاری شده است. به نام شهری که در گذر زمان به پشتوانه ارزش‌های معنوی، فرهنگی و تاریخی خود شهرت جهانی پیدا کرده بازدید از آن به یک آرزو تبدیل شده است.
وي با بيان اينكه توصيف مقام معظم رهبری از شيراز زيباترين توصيف‌هاست و تمام ویژگی‌های این شهر را به‌ درستی نمایان کرده است، گفت: شهرداری‌ها از ارگان‌هایی است که خدمت به مردم تنها هدف تاسیس آنها بوده و وجود تنوع و گستردگی خدماتی که شهرداری‌ها بخصوص شهرداری‌های‌ بزرگ بايد به مردم ارائه دهند به گونه ای است که ساماندهی آنها نیازمند برنامه ریزی است.
وي ادامه داد: ایجاد سیستم یکپارچه شهرسازی از اقدام های اساسی است که در این راستا در جهت بهبود خدمات مورد تقاضای شهروندان در شهر شیراز انجام شده و امیدواریم با برون سپاری امور این اقدام، مراحل تکمیلی خود را طی كند.
اين عضو شوراي اسلامی شهر شيراز گفت: اما آنچه امروز شهرداری شیراز به آن دچار شده و بايد بطور جدی پیگیری و با آن مقابله شود پدیده‌ای است تحت عنوان بد رفتاری مالی که در حوزه مدیریت درآمد شهرداری شیراز شکل گرفته است، شفاف نبودن عملكرد، تفسیر قوانین و مصوبات شورا، بی توجهی به قوانین جهت اخذ پول بیشتر، اظهار نظرهای چند باره در خصوص عوارض از جمله مسائلی است که موجب گله مندی مکرر شهروندان است.
نقيب‌زاده گفت: شورای اسلامی شهر شیراز با هرگونه اضافه خواهی و اخذ وجه بدون ضابطه مخالف است و شهردار بايد با این پدیده مقابله كند.

۱۳۹۳/۰۲/۱۶ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما