امروز: دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

حق‌نگر؛ پاداش شهردار شيراز مبلغي ناچيز بود

حق‌نگر؛ پاداش شهردار شيراز مبلغي ناچيز بود
عضو شوراي اسلامي شهر شيراز با تصريح اينكه پاداش مصوب شورا براي شهردار اين شهر، مبلغي ناچيز بوده است، بازگرداندن اين مبلغ به صندوق شهرداري از سوي شهردار را يك ايثار عنوان كرد
حق‌نگر؛ پاداش شهردار شيراز مبلغي ناچيز بود

عضو شوراي اسلامي شهر شيراز با تصريح اينكه پاداش مصوب شورا براي شهردار اين شهر، مبلغي ناچيز بوده است، بازگرداندن اين مبلغ به صندوق شهرداري از سوي شهردار را يك ايثار عنوان كرد.
به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس، محمد حق‌نگر عصر دوشنبه 15 ارديبهشت در نطق قبل از دستور جلسه‌ي علني شوراي اسلامي شهر شيراز گفت: امسال حال و هواي هفته شيراز و جشن‌هاي مربوطه، خوب و استقبال مردم از اين جشن‌ها مطلوب بود.
وي گفت: برنامه زیبای خرم‌رود یک نوآوری و ویژگی خاص داشت و با معرفی چهره‌های هنری و ادبی و مخترعين و شاعران جوان، حسي از غرور را در شهروندان ايجاد كرد.
حق‌نگر جمع‌آوري متكديان و معتادان از سطح شهر را اقدامي در خور تحسين و موجب حك شدن لبخند بر لب شهروندان دانست و گفت: لبخند رضايت شهروندان بهترين پاداش براي نمايندگان آنان در شوراي شهر و مديران و كاركنان زحمت‌كش شهرداري بود.
وي با اشاره به برگزاري جشنواره‌ي هنر و ميراث سي‌راه، گفت: خدا را شکر که برنامه های اجرا شده با حمایت مدیریت ارشد استان و تلاش همکاران کوشا و فعال حوزه معاونت اجرائی و فداکاری نیروهای انتظامی  منجر به یک پاکسازی نسبتاً مؤثر دریافت تاریخی خصوصاً محله سنگ سیاه شد.
وي با قدرداني از تلاش‌هاي فرماندهي انتظامي فارس و نيروهاي پليس در پاكسازي محله‌هاي مختلف خصوصا محله‌هاي بافت تاريخي اين شهر، گفت: انتظار می‌رود ساکنین این منطقه با استفاده از بسته‌های تشویقی موجود بهره‌برداری بیشتری كنند.

۱۳۹۳/۰۲/۱۶ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما