امروز: یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

لابي‌هاي غيررسمي شايسته هيچ كس نيست

لابي‌هاي غيررسمي شايسته هيچ كس نيست
ایسنا : گلايه رييس شوراي شيراز از مديريت ارشد استان فارس
حقدل:
لابي‌هاي غيررسمي شايسته هيچ كس نيست

لابي‌هاي غيررسمي شايسته هيچ كس نيست

رييس شوراي اسلامي شهر شيراز با اشاره به خروج يكي از اعضاي اين شورا به‌دليل انتصاب در پست دولتي، از استاندار فارس به‌دليل توجه نكردن به نظرات ساير اعضاي شورا در اين انتصاب گلايه كرد.
 به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه فارس، غلام‌مهدي حقدل عصر دوشنبه 2 تيرماه در جلسه علني شوراي اسلامي شهر شيراز گفت: علي‌رغم همكاري‌هاي شوراي اسلامي با مديريت ارشد استان در زمينه‌هاي مختلف، گلايه‌منديم كه چرا بدون گرفتن نظر شورا يكي از اعضاي اين نهاد را در يك پست مديريتي منصوب كرده‌اند. این حق شورا است که در خصوص رفتن اعضای شورا، نظرش گرفته شود.
 وی ادامه داد: لابی‌های غیر رسمی شایسته عضو شورایی که جایگاه شورایی خود را به خاطر منصب مدیریتی ترک کرده و کسانی که نیروی شورایی را خارج می‌کنند نیست.
 حقدل اضافه كرد: برای انتخاب نیروهای مدیریتی، می‌شد خارج از نظام شورایی اقدام کرد و لذا این روش مورد تایید نیست.
 رییس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: بهتر بود در جریان این رویکرد و اقدام، رسما با شورا مکاتبه و هماهنگی می‌شد.
 حقدل، ضمن قدردانی از حمایت نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز و همچنین استاندار فارس از راه‌اندازی شرکت‌های سرمایه‌گذاری ریلی و هوایی اضافه کرد: ورود به اینگونه سرمایه گذاری‌ها موجب می‌شود که سرمایه‌گذاری سالم و بودن رانت در شهر شیراز ايجاد شده و گسترش پيدا كند.
 به گزارش ايسنا،‌شنیده‌ها حاکی است که شبیر زارع خفری؛ عضو شورای اسلامی شهر شیراز به سمت مدیرکل دفتر روستایی استانداری فارس منصوب شده است.
 با انتصاب زارع به اين سمت بايد اولين عضوعلي‌البدل شوراي اسلامي شهر شيراز پس از اعلام نظر فرمانداري اين شهرستان، به‌عنوان عضو بيست و يكم اين شورا، مشغول به‌كار شود.
 به گزارش ايسنا، سيدكمال پاك‌فطرت، بر اساس آراي اعلام شده انتخابات چهارمين دوره شوراي اسلامي شهر شيراز، اولين عضو علي‌البدل است.

۱۳۹۳/۰۴/۰۲ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما