امروز: سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

مضر بودن آنتن‌های مخابراتی را بررسی می‌کنیم

مضر بودن آنتن‌های مخابراتی را بررسی می‌کنیم
رئیس کمیسیون خدمات شهری، محیط زیست و بهداشت شورای اسلامی شهر شیراز گفت: با توجه به احتمال خطرزا بودن آنتن‌های مخابراتی غیراستاندارد، بررسی جامعی در این مورد انجام خواهیم داد.
مضر بودن آنتن‌های مخابراتی را بررسی می‌کنیم
 
محمد حق‌نگر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در شیراز اظهار داشت: شورای کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای شهر شیراز تاکنون در زمینه آنتن‌های (BTS) بررسی دقیقی انجام نداده اما جمع‌آوری اطلاعات در این زمینه را در دستور کار داریم.
وی احتمال نصب غیرقانونی آنتن‌ها(BTS) در اماکن خصوصی و پشت بام‌های منازل را رد نکرد و گفت: شهرداری امسال مجوز نصب آنتن جدیدی را در سطح شیراز صادر نکرده است.
این عضو شورای شهر شیراز تصریح کرد: در نصب دکل‌ها و آنتن‌های «BTS» باید همه موازین تخصصی اعم از استانداردها، شعاع مجاز، میزان تشعشع، فاصله با منازل و ... رعایت شود.
حق‌نگر در بخش دیگری از سخنان خود ادامه داد: مرحله جدید جمع‌آوری معتادان از سطح شهر شیراز با توجه به حضور فرمانده جدید نیروی انتظامی فارس در همان روزهای نخست حضور ایشان اجرایی شد و رضایت شهروندان را در پی داشت.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به بازگشت برخی از این معتادان به محله‌هایی مانند سنگ‌سیاه و آزاد بودن برخی سرشاخه‌ها، مردم ناراضی بودند که عملیات جمع‌آوری انجام شد و شورا در این زمینه مصوب کرده که هزینه یک سال نگهداری معتادان کارتن خواب تا زمان آماده شدن اردوگاه ویژه را بر عهده می‌گیرد.
حق‌نگر بیان کرد: در مورد نقشه اردوگاه و موارد تخصصی کار، دانشگاه علوم پزشکی و شهرداری توافق کردند و اختصاص فضای 3 هزار متری برای این امر محقق شد.
۱۳۹۳/۰۴/۲۲ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما