امروز: شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

عضو شورای شهرشیراز: فراکسیون ورزش دراین شورا تشکیل می شود

عضو شورای شهرشیراز: فراکسیون ورزش دراین شورا تشکیل می شود
ایرنا : عضو شورای شهرشیراز گفت: با توجه به وجود افراد ورزشی و علاقه مند در این شورا، فراکسیون ورزش در این نهاد تشکیل می شود.
عضو شورای شهرشیراز: فراکسیون ورزش دراین شورا تشکیل می شود
 
سید کمال پاک فطرت ، در گفت وگو با خبرنگارایرنا بیان داشت: برگزاری نشست ها دراین فراکسبون در صورتی که مستمر باشد می تواند نقش موثری در توسعه ورزش کلانشهرشیراز که هم اینک از سرانه فضای ورزشی اندکی برخوردار است ، داشته باشد.
وی اضافه کرد:خرسندم از این که به عنوان نماینده جامعه ورزش درشورا حضور دارم و امیدوارم بتوانیم با کمک اعضای شورا حق ورزش شیراز را بگیریم.
رییس هیات بولینگ و بیلیارد فارس ادامه داد: شهرداری و شورا ها، نهاد های مردمی و تاثیرگذاری درجامعه هستند وبراین باوریم این دو نهاد ظرفیت هایی دارند که می توان از آنها به بهترین نحوه ممکن در ورزش قهرمانی ، همگانی و زیرساخت ها استفاده کرد همان گونه که دردیگر کلانشهراین امر صورت گرفته است.
پاک فطرت ادامه داد:همکاری مطلوب میان شورا و ورزش برای اجرای طرح های جامع و کلان ورزشی بسیارمفید است از این رو پیشنهاد می شود یکی از معاونان اداره کل ورزش و جوانان به عنوان نماینده درنشست های شورا و فراکسیون ورزش حضورداشته باشد و بی شک با تحقق این امر ورزش شیرازمتحول خواهد شد.
وی بیان کرد:شهرداری شیراز ظرف چند سال گذشته درزمینه ساخت و ساز فضاهای ورزشی کارهای بسیارخوبی در نقاط مختلف این شهرانجام داده که قابل تقدیراست اما ظرفیت برای انجام کارهای بیشتری هنوز وجود دارد .
این کارشناس ورزشی نویس افزود:این مکان های ورزشی برای عرضه بهترین خدمات به شهروندان ساخته شده است اما برای این که توزیع عادلانه صورت گیرد بهتراست مدیریت آن به شورای محلی سپرده شود و شهرداری براین اماکن نظارت دقیق داشته باشد
۱۳۹۳/۰۴/۲۲ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما