امروز: چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

از خبرنگاران حوزه شورای شهر شیراز تجلیل شد

از خبرنگاران حوزه شورای شهر شیراز تجلیل شد
در پنجاه و هفتمین صحن علنی شورای اسلامی شهر شیراز، در راستای گرامیداشت 17 مرداد، روز خبر نگار، از خبرنگاران حوزه شورا تجلیل به عمل آمد.
  • از خبرنگاران حوزه شورای شهر شیراز تجلیل شد
در پنجاه و هفتمین صحن علنی شورا
از خبرنگاران حوزه شورای شهر شیراز تجلیل شد
 
در پنجاه و هفتمین صحن علنی شورای اسلامی شهر شیراز،  در راستای گرامیداشت 17 مرداد، روز خبر نگار، از خبرنگاران حوزه شورا تجلیل به عمل آمد. مدیر روابط عمومی شورای شهر شیراز، با بیان این مطلب که رسانه ها آینه تمام نمای واقعیت ها، بهترین راه دسترسی مردم به اطلاعات درست و شفاف و وسیع ترین فرصت سازمان ها و نهادها برای اعلام فعالیت ها و عملکردشان می باشند، اظهار داشت: فعالان عرصه رسانه با قلم صادق و نگاه وسیع خود می توانند نقش سازنده ای در پیشبرد امور جامعه داشته باشند.
مهندس زهرا یقطین افزود: طی یک سالی که از فعالیت دوره چهارم شورای اسلامی شهر گذشت، فعالان عرصه رسانه  اعم از خبرنگاران و عکاسان، همواره در کنار این مجموعه بوده اند و مصوبات، بازدیدها و اخبار مجموعه را جهت اطلاع شهروندان منعکس کردند. وی ابراز ضمن تقدیر از زحمات این تلاشگران، ابراز امیدواری کرد این همکاری و همدلی تا پایان دور چهارم شورا برقرار باشد.

خانم‌ها مرضیه امیری خبرنگار پایگاه تحلیلی-خبری شیرازه، نجمه اشرفی خبرنگار روزنامه سبحان، حلیمه زارع خبرنگار خبرگزاری تسنیم، زینب شهریاری از خبرگزاری نسیم، الهه پورحسین عکاس روزنامه همشهری و مائده تدینی سردبیر و خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نگاه فارس به دلیل داشتن حجاب کامل اسلامی شایسته تقدیر شناخته شدند.

۱۳۹۳/۰۵/۲۷ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما