امروز: یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

همکاری مجموعه مدیریت شهری و نظام پزشکی برای ارتقای سطح کیفی مراکز درمانی

همکاری مجموعه مدیریت شهری و نظام پزشکی برای ارتقای سطح کیفی مراکز درمانی
رییس سازمان نظام پزشکی استان فارس ضمن حضور در صحن شورای اسلامی شهر شیراز، با بیان این مطلب که سلامت جسمی و روحی شهروندان از ارکان مهم موفقیت جامعه است، گفت: هرچه جامعه ای سالم تر باشد، بهتر می تواند در امور اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی عمل کند.

خانم دکتر وفایی؛ رییس سازمان نظام پزشکی استان فارس تأکید کرد
همکاری مجموعه مدیریت شهری و نظام پزشکی برای ارتقای سطح کیفی مراکز درمانی

رییس سازمان نظام پزشکی استان فارس ضمن حضور در صحن شورای اسلامی شهر شیراز، با بیان این مطلب که سلامت جسمی و روحی شهروندان از ارکان مهم موفقیت جامعه است، گفت: هرچه جامعه ای سالم تر باشد، بهتر می تواند در امور اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی عمل کند. خانم دکتر وفایی اظهار داشت: از همین جایگاه و در خانه دوم شهروندان از نمایندگان منتخب مردم و مجموعه مدیریت شهری دعوت می کنم از مراکز درمانی سطح شهر شیراز بازدید کنند؛ چراکه همکاری دو حوزه مدیریت شهری و نظام پزشکی می تواند نقشی مؤثر ر ارتقای سطح کیفی مراکز درمانی و در نهایت سلامت و رفاه شهروندان داشته باشد.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر، خانم دکتر ذاکرنیا فوق تخصص خون و عضو اولین دوره شورای اسلامی شهر نیز با بیان این مطلب که نمایندگان منتخب شهروندان وظیفه ای خطیر بر عهده دارند اظهار داشت: توجه به سلامت اجتماعی، جسمی و روانی شهروندان از مهم ترین سرفصل های مدیریت شهری است که باید در برنامه ریزی های کلان شهری به آنها پرداخته شود.
دکتر پارسا عضو فعلی شورا نیز در این مراسم ضمن تقدیر از همکاری شورا و شهرداری با جامعه پزشکان، اظهار داشت: با توجه به آمار بالای بیماری ها به خصوص انواع سرطان ها که به دنبال زندگی شهری رو به افزایش است، باید همکاری بیشتری بین جامعه پزشکی شهر و استان و مجموعه مدیریت شهری در زمینه ارتقای فرهنگ شهروندی و ترویج تفکر سلامت محورصورت گیرد.
در این مراسم از همسر مرحوم دکتر حبیب الله مصطفوی، عضو اولین دور شورا نیز تجلیل به عمل آمد.         

 

۱۳۹۳/۰۶/۰۳ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما