امروز: چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

استاندار فارس: شورای شهر شیراز مصمم و با نشاط است

استاندار فارس: شورای شهر شیراز مصمم و با نشاط است
اعضای شورای اسلامی شهر شیراز به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، با استاندار فارس و معاونین و مدیران این مجموعه دیدار کردند. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، استاندار فارس، خود را عضو بیست و دوم شورای شهر شیراز دانست و گفت
به مناسبت هفته دولت؛ اعضای شورای شهر با استاندار فارس دیدار کردند
استاندار فارس: شورای شهر شیراز مصمم و با نشاط است

اعضای شورای اسلامی شهر شیراز به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، با استاندار فارس و معاونین و مدیران این مجموعه دیدار کردند. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، استاندار فارس، خود را عضو بیست و دوم شورای شهر شیراز دانست و گفت: اکنون که قریب یک سال از آغاز فعالیت دوره چهارم شورای شهر می گذرد، مصمم بودن و ایستادن در کنار هم، دو شاخصه اصلی این شوراست که مهم ترین رمز موفقیت آنها در یک سال خدمتشان نیز محسوب می شود.
دکتر احمدی اظهار داشت: شوراي اسلامي كلانشهر شيراز، شورایی با نشاط و هدفمند است که با عملکرد یک ساله خود نشان داده است به حاشيه ها وارد نمي شود و با وجود برخي اختلاف سليقه هاي فردي به خوبي يكپارچگي خود را حفظ کرده است و آنچه در كارنامه يكساله خود ثبت کرده،  نشان دهنده عزم جدي براي تحول شيراز است. وی ضمن اعلام آمادگی مجموعه استانداری فارس باری همکاری با شورای چهارم، گفت: اراده و خرد جمعی می تواند شیراز را در مسیر تعالی و پیشرفت پیش برد و اگر در کنار یکدیگر قرار بگیریم می توانیم با نگاه به گذشته، با اطمینان بیشتری در مسیر آینده و نیل به اهداف بلندمدت گام برداریم.
نماينده عالي دولت يازدهم در فارس در دیدار با نمایندگان مردم شیراز در شوراي اسلامي كلانشهر شيراز ضمن تقدير از تلاش هاي صورت گرفته در طول يك سال گذشته از سوي شورا، اظهار داشت: خوشبختانه اعضاي اين شورا همواره با تدوين برنامه هاي مختلف براي رشد و تعالي شيراز در حال تلاش هستند و با وجود آنكه در حال حاضر شاهد رضايتمندي شهروندان از مجموعه شورا و مديريت شهري هستیم اما نبايد به رضايت از  وضعيت موجود در شهر شيراز اكتفا كرد بلکه در سايه آرامش و همدلي مي توان شيراز را هر روز بهتر از گذشته ديد و همواره بر رضايتمندي مردم افزود در بخش ديگري از سخنان خود توجه به موضوعات فرهنگي را مورد تاكيد قرار داد و گفت: تمام مسایل شهری باید دورن مايه فرهنگي داشته باشند چراکه تنها با پشتوانه غني فرهنگی مي توان طرح هاي ماندگاري را در شيراز اجرا کرد. دكتر احمدي همچنين موضوع حمل و نقل را دارای اهميت ويژه دانست و گفت: شيوه هاي نوين مورد استفاده در حمل و نقل شهري مي تواند در كلانشهر شيراز تجربه شود و در اين ميان حمل و نقل عمومي توجه ويژه شورائيان را طلب مي كند.
بر اساس این گزارش، روسای کمیسیون های 9گانه شورای اسلامی شهر شیراز گزارشی کوتاه از عملکرد یک ساله خود ارائه دادند.
۱۳۹۳/۰۶/۰۸ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما