امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

مصوبات شصتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر شیراز

مصوبات شصتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر شیراز
شصتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر شیراز در روز دوشنبه10/6/93 با حضور اعضای شورای اسلامی شهر شیراز، شهردار، معاونین و مدیران شهرداری شیراز برگزار شد .

مصوبات شصتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر شیراز

شصتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر شیراز در روز دوشنبه10/6/93 با حضور اعضای شورای اسلامی شهر شیراز، شهردار، معاونین و مدیران شهرداری شیراز برگزار شد . پس از تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید و نطق پیش از دستور دکتر پارسایی و هاجری، اولین دستور کار اعضا مبنی بر معرفی آقای مهندس زحمتکش به عنوان عضو کمیسیون ماده 14 آیین نامه معاملات شهرداری تهران به سایر کلانشهرها مورد موافقت قرار گرفت .
اصلاح آیین نامه انضباطی سازمان اتوبوسرانی شهرداری شیراز دومین موضوع مطرح شده بود که نقیب زاده در این خصوص گفت : در متن این آیین نامه که در شورا مصوب شد اشتباهی از لحاظ نگارشی وجود دارد و این آیین نامه مربوط به تشکیلات داخلی سازمان است و نیاز به تصویب وزارت کشور ندارد و عبارت مرتبط به تصویب وزارت کشور در متن آیین نامه می بایست حذف گردد.
که این موضوع نیز پس از بررسی و تبادل نظر، مورد تصویب قرار گرفت.
درادامه جلسه امروز، پیشنهاد مساعدت مبلغ سیصدمیلیون ریال به شورای هیئتهای مذهبی فارس موضوع دیگری بود که پس از نقد حاضرین در جلسه مصوب شد.
آخرین دستور کار مطرح شده ، طرح دو فوریتی تجلیل از ورزشکاران و مدال آوران ورزشی شهر شیراز، شرکت کننده در هفدهمین دوره مسابقات بازیهای آسیایی اینچئون کره جنوبی بود که این موضوع نیز پس از بحث و بررسی مورد تایید قرار گرفت و مصوب شد به مدال آوران طلا مبلغ 30 میلیون تومان ، نقره 20، و برنز 15 میلیون تومان در قالب پاداش اهدا گردد .

 

۱۳۹۳/۰۶/۱۰ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما