امروز: یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

شورای شهر از فرمانده نیروی انتظامی استان فارس تجلیل کرد.

شورای شهر از فرمانده نیروی انتظامی استان فارس تجلیل کرد.
به مناسبت روز نیروی انتظامی، شورای اسلامی شهر شیراز از سردار گودرزی فرمانده نیروی انتظامی فارس و نمایندگان این عرصه تجلیل نمود.

شورای شهر از فرمانده نیروی انتظامی استان فارس تجلیل کرد.

به مناسبت روز نیروی انتظامی، شورای اسلامی شهر شیراز از سردار گودرزی فرمانده نیروی انتظامی فارس و نمایندگان این عرصه تجلیل نمود. به گزارش روابط عمومی شورای شهر، سردار گودرزی در شصت و سومین جلسه شورا اظهار داشت:
امروزنیروی انتظامی بسیار با گذشته متفاوت است چرا که امروز نیروی انتظامی خود را از مردم می داند، پایگاه مردمی دارد و با تکیه بر اعتماد مردم است که اقدامات سازنده ای انجام می دهد.
وی افزود: در مجموعه شهری این درک وجود دارد که نیروی انتظامی جزئی از شاکله مدیریت شهر است و ما نیز اعتقاد داریم که فعالیت هایمان باید در کنار دستگاهای مدیریت شهری و در راستای واحد باشد.
سردار گودرزی اقدامات شورای شهر شیراز را در جمع آئری نمعتادین پرخطر قابل تقدیر دانست و گفت: شورای شهر شیراز مبلغ 3 میلیارد تومان برای پاکسازی سطح شهر از معتادین پرخطر هزینه کرده است که این اقدام، گامی مهم در راستای افزایش امنیت شهر شیراز به عنوان سومین حرم اهل بیت (ع) است.
وی با بیان این مطلب که امسال در استان فارس، شاعد رشد 300 درصدی حضور گردشگر خارجی بودیم خاطرنشان ساخت: نیوری انتظامی به تنهایی و بدون حمایت مسئولین بویژه مجموعه شورای شهر به عنوان نمایندگان منتخب مردم و هماهنگ کننده دستگاهها، قادر به حفظ و ایجاد امنیت نخواهد بود، در این راستا امیدواریم با همدلی و همکاری همگانی، شاهد کاهش روزبه روز جرایم و افزایش کمی و کیفی امنیت اجتماعی و روانی شهر باشیم.

۱۳۹۳/۰۷/۱۴ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما