امروز: یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

همکاری شرکت برق با شهرداری، مدیریت واحد شهری را تسهیل می کند

همکاری شرکت برق با شهرداری، مدیریت واحد شهری را تسهیل می کند
رییس کمیسیون تلفیق و هماهنگی دستگاه ها در شورای اسلامی شهر شیراز طی جلسه مشترک با مدیرعامل و معاونین شرکت توزیع نیروی برق شیراز گفت: شهرداری و اداره برق به دلیل اهمیت و گستردگی عرصه خدماتی خود در سطح شهر، حوزه های مشترک بسیاری دارند؛

رییس کمیسیون تلفیق شورا در جلسه با مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شیراز:
همکاری شرکت برق با شهرداری، مدیریت واحد شهری را تسهیل می کند

رییس کمیسیون تلفیق و هماهنگی دستگاه ها در شورای اسلامی شهر شیراز  طی جلسه مشترک با مدیرعامل و معاونین شرکت توزیع نیروی برق شیراز گفت: شهرداری و اداره برق به دلیل اهمیت و گستردگی عرصه خدماتی خود در سطح شهر، حوزه های مشترک بسیاری دارند؛ از این رو تعامل آنها با یکدیگر اهمیت ویژه می یابد. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، محمدتقی تذروی ضمن اشاره به برخی درخواست های شهروندان در خصوص تأمین روشنایی معابر، واگذاری انشعابات، تعویض و بهسازی پایه های برق و... اظهار داشت: همکاری شرکت برق با مجموعه شهرداری اجرای مدیریت واحد شهری را تسهیل می کند که در این راستا میزان رفاه و رضایتمندی شهروندان نیز افزایش می یابد.
رییس کمیته مرکزی یاوران شورا در این جلسه که با حضور رؤسای برخی از کمیسیون های شورا  برگزار شد، عملکرد شرکت توزیع نیروی برق شیراز را قابل تقدیر دانست و گفت: با توجه به گستردگی حوزه خدمات رسانی دستگاه هایی همچون شهرداری و شرکت برق، همچنین ضرورت هماهنگی های دائمی بین این دو مجموعه جهت اجرای پروژه های عمرانی، جابه جایی تأسیسات، اجرای انشعابات جدید و... یاوران شورا در بیش از 170 محله سطح شهر شیراز می توانند با بررسی مشکلات و پی گیری سریع تر آنها این دو نهاد را در خدمات رسانی هرچه مطلوب تر یاری رسانند.
تذروی خاطرنشان ساخت: عدم وجود روشنایی کافی، به جا ماندن ستون های برق در برخی معابر که شهرداری اقدام به تعریض و بازگشایی آنها کرده است، تقویت روشنایی در شب و... از جمله مشکلات مطرح شده توسط یاوران مناطق مختلف از جمله شهرک های سعدی، بهشتی، رکن آباد و جوادیه، بلوار گلستان، قصردشت، محله سنگ سیاه، دست خضر و کوشکک و... بوده است که با پی گیری کارشناسان و مهندسین شرکت برق مرتفع خواهد شد.      
۱۳۹۳/۰۷/۱۴ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما