امروز: چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

شورای شهر شیراز می تواند سرآمد شوراهای کشور در امر ورزش باشد

شورای شهر شیراز می تواند سرآمد شوراهای کشور در امر ورزش باشد
مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس ضمن حضور در شصت و چهارمین جلسه شورای اسلامی گفت: شورای اسلامی شهر شیراز می تواند سرآمد شوراهای کشور در امر ورزش باشد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس:

شورای شهر شیراز می تواند سرآمد شوراهای کشور در امر ورزش باشد

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس ضمن حضور در شصت و چهارمین جلسه شورای اسلامی گفت: شورای اسلامی شهر شیراز می تواند سرآمد شوراهای کشور در امر ورزش باشد. ان شا، الله که با همدلی و همفکری و با مصوبات خوب و کارآمد این خدمت را به شهروندان بکنید که ورزش شیراز را آنطور که هست در جامعه معرفی کند.
در این جلسه شورا که به مناسبت روز تربیت بدنی و ورزش از تنی چند از ورزشکاران کلانشهر شیراز تجلیل بعمل آمد، سیدغلامرضا کمانه اظهار داشت: سرانه ورزشی شهر شیراز کمتر از 0.4 متر است و نمی تواند برای شهر فرهنگی همچون شیراز مناسب باشد. این در حالی است که در شهرهای پیشرفته دنیا سرانه ورزشی تا 5 متر تعریف شدده و وجود دارد. ضمن تشکر از شورا تاکید می کنم مشوق ها برای باشگاه داران افزایش یابد تا بخش خصوصی رقبت بیشتری برای حضور در عرصه ورزش داشته باشند.
وی افزود: حاج عرب عضو شورای شهر رییس فدراسیون کشتی است، آقای هاجری رییس ورزش سعدی و پاک فطرت رییس هیات بولینگ و بیلیارد است. حضور این عزیزان در شورای اسلامی شهر جای امیدواری برای عرصه ورزش شهر شیراز و استان فارس است.
کمانه خاطرنشان کرد: اتمام پروژه های نیمه تمام ورزشی از مسایل مهم و مورد توجه است که مدیریت شهری باید نسبت به آن اهتمام ورزیده و ما نیز آماده هرگونه همکاری با این مجموعه می باشیم.

۱۳۹۳/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما