امروز: یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

شصت و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر شیراز در دومین روز ماه محرم

شصت و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر شیراز در دومین روز ماه محرم
شصت و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر شیراز در دومین روز از دهه محرم امسال با حضور مهمان جلسه مهندس کشفی مدیرکل سازمان صداوسیمای استان فارس اعضای شورا، شهردار، معاونین و مدیران شهرداری برگزار شد.
شصت و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر شیراز در دومین روز ماه محرم
 
شصت و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر شیراز در دهه محرم امسال با حضور مهمان جلسه مهندس کشفی مدیرکل سازمان صداوسیمای استان فارس اعضای شورا، شهردار، معاونین و مدیران شهرداری برگزار شد.
لایحه وصول 5 درصد عوارض از ارائه دهندگان خدمات شهربازی و تفریحی در پارکها اولین دستور کار این جلسه بود که مورد بررسی و توافق اعضا قرار گرفت .
گزارش مطالعات شهرسازی و اقتصادی پروژه مسکونی تجاری، فرهنگی، ورزشی سهراب سپهری دستور کار بعدی این جلسه بود که مورد تصویب قرار گرفت و مقرر شد اولویت به سرمایه گذاری که متقاضی انجام هر دو پروژه باشد سپرده شود.
از موضوعات دیگر این جلسه درخواست تفسیر بند "ط" مصوبه شماره 26373 مورخ 11/11/90 موضوع عوارض تامین سرانه هزینه خدمات شهری بود و با توجه به بند "ط" که ملاک عمل در اخذ عواض کلیه کاربریهای طرح تفصیلی مصوب سال 74 می باشد به کمیسیون مربوطه جهت بررسی بیشتر برگشت داده شد.
بحث دیگری نیز در خصوص نقش ملی اقتصاد و فرهنگ و حمل و نقل شهری در راستای تحقق بیانات مقام معظم رهبری در نام گذاری سال 93 مطرح گردید و مقرر شد همایشی در این خصوص برگزار گردد.
در این جلسه چگونگی افزایش سرانه فضای سبز به منظور مقابله با آلودگی هوا و ریزگردها مورد نقد و بررسی قرار گرفت که پس از بحث و بررسی خواص درخت پائولونیا مورد ارزیابی قرار گرفت که در نهایت با اجرای طرح کاشت  این درخت با حداقل 20 و حداکثر  100 هکتارموافقت به عمل آمد.
در این جلسه از آقای اکبر شریعت مداح اهل بیت (ع) و رزمنده 8 سال دفاع مقدس، تجلیل و تقدیر بعمل آمد.
۱۳۹۳/۰۸/۰۵ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما