امروز: یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

در شصت و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر شیراز چه گذشت؟

در شصت و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر شیراز چه گذشت؟
شصت و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر شیراز امروز با حضور مهندس بیات پور مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری فارس و امیری فرماندار شیراز جهت هم اندیشی در خصوص مصوبات شورا برگزار شد.

در شصت و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر شیراز چه گذشت؟

شصت و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر شیراز امروز با حضور مهندس بیات پور مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری فارس و امیری فرماندار شیراز جهت هم اندیشی در خصوص مصوبات شورا برگزار شد. پس از تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید و ایراد نطق پیش از دستور هاجری و مهندس حق نگر مصوبات این جلسه با حضور اعضا، شهردار و تنی چند از معاونین و مدیران شهرداری انجام شد.

اولین مصوبه بررسی استفاده از پساب فاضلاب جهت کاربری فضای سبز به منظور بهبود کیفیت محیط زیست شهری در راستای اجرای ماده 147 قانون برنامه پنجم توسعه بود که پس از تبادل نظر اعضاء با اکثریت رای به کمیسیون برگشت داده شد

امکان سلب قابلیت استفاده عمومی از 79/76 مترمربع مجاور عرصه پلاک 3/1696 بخش 4 شیراز واقع در بلوار امیرکبیر  از موضوعات دیگری بود که در این جلسه مطرح شد و اعضا پس از بررسی بر تصویب آن به توافق رسیدند.

در ادامه مطالعات فنی، شهرسازی و اقتصادی پروژه گلستان یک و دو واقع در شهرک گلستان جاده دانشگاه پیام نور مورد نقد و بررسی قرار گرفت که با رای اکثریت آراء اعضا به تصویب رسید

همچنین مقرر شد از امسال نیم درصد از 3درصد تخصیصی به شرکت های حمل و نقل سرویس مدارس به تاکسیرانی تعلق گیرد.

سپس موضوع بررسی طرح دو فوریتی در خصوص اجرای طرح جمع آوری و برخورد با کشتار غیر مجاز دام در شیراز مطرح شد که مورد موافقت اعضا قرار گرفت.

همچنین ناظران هر منطقه به عنوان نمایندگان شورا در کمیسیون ماده 7 مناطق ده گانه شهرداری معرفی شدند.

در جلسه امروز به منظور نامگذاری زیرگذر در حال احداث میدان معلم به نام سردار شهید دادا... شیبانی این موضوع به کمیسیون فرهنگی ارجاع داده شد.

دو موضوع دوفوریتی اجرای عملیات فاز یک مجتمع تجاری و پارکینگ طبقاتی هرمزگان مبنی بر واگذاری این طرح به شرکت سرمایه گذاری آتیه و واگذاری عملیات اجرایی دو بلوک مجتمع مسکونی آفرینش از طریق ترک تشریفات مناقصه به شرکت مهندسی ساختمانی خاتم الاوصیا به رای گذاشته شد که مورد تصویب اعضاء قرار گرفت.

۱۳۹۳/۰۸/۱۹ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما