امروز: دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

ارگانهای ذیربط همکاری کنید تا بازار وکیل مرمت شود

ارگانهای ذیربط همکاری کنید تا بازار وکیل مرمت شود
 طالبان نایب رئیس شواری اسلامی شهر شیراز در شصتمین کمیسیون گردشگری این شورا با تاکیدبر این که بازار وکیل به عنوان یک میراث ملی جهت جذب توریست و ماندگاری نیاز به  مرمت دارد گفت :در جلسه ای که با مدیر کل دفتر فنی استانداری برگزار شد مقرر گردید آیتمهای اولویت دار توسط شهرداری شیراز ، میراث فرهنگی ...
 ارگانهای ذیربط همکاری کنید تا بازار وکیل مرمت شود
 
طالبان نایب رئیس شواری اسلامی شهر شیراز در شصتمین کمیسیون گردشگری این شورا با تاکیدبر این که بازار وکیل به عنوان یک میراث ملی جهت جذب توریست و ماندگاری نیاز به  مرمت دارد گفت :در جلسه ای که با مدیر کل دفتر فنی استانداری برگزار شد مقرر گردید آیتمهای اولویت دار توسط شهرداری شیراز ، میراث فرهنگی ، عمران و بهسازی همچنین کمک بازاریان مشخص و توسط این ارگانها برآورد هزینه نمایند تا هرچه سریعتر عملیات اجرایی مرمت بازار وکیل آغاز شود .
وی با تاکید بر تاثیر مثبت گردشگری بر اقتصاد شهر گفت: تقویت گردشگری تنها با تاثیرگذاری بر اقتصاد شهری می تواند نتیجه بخش باشد .
طالبان ادامه داد : بازاریان – تولید کنندگان و فروشندگان صنایع دستی و هتل داران با حمایت و سرمایه گذاری در صنعت توریسم وگردشگری می توانند  نتیجه مثبت خود را بر شهر بگذارند . 
در پایان نایب ریئس شورای اسلامی شهر شیراز از اعلام آمادگی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری شیراز در خصوص برگزاری دوره های آموزشی این معاونت برای بازاریان در حوزه بازارگردانی و بازاریابی همچنین آموزش الفاظ به زبان انگلیسی و عربی استقبال نمود و گفت : نمایندگان بازار و گروه بازاریان با همکاری و هماهنگی میراث و شهرداری و نظارت خود بازاریان باید از تجمع صنایع دستی وارداتی و چینی جلوگیری نمایند تا با احیای سیستم خود نظارتی بتوانند از صنایع دستی داخلی حمایت و با ایجاد بازار مناسب در این جهت زمینه توسعه صنعت توریسم را فراهم نمایند .
۱۳۹۳/۱۰/۱۵ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما