امروز: سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

شورای شهر شیراز از پرستاران و مهندسین برگزیده مجموعه مدیریت شهری تجلیل کرد

شورای شهر شیراز از پرستاران و مهندسین برگزیده مجموعه مدیریت شهری تجلیل کرد
در هشتاد و هفتمین جلسه شورای سلامی شهر شیراز از تنی چند از مهندسان برگزیده مجموعه مدیریت شهری (شورا و شهرداری) و سازمان بسیج مهندسی فارس همچنین معاون دفتر پرستاری استان تجلیل شد. گزارش تصویری

به مناسبت روزهای پرستار و مهندس
شورای شهر شیراز از پرستاران و مهندسین برگزیده مجموعه مدیریت شهری تجلیل کرد


در هشتاد و هفتمین جلسه شورای سلامی شهر شیراز به مناسبت روزهای پرستار و مهندس، از تنی چند از مهندسین برگزیده مجموعه مدیریت شهری (شورا و شهرداری) و سازمان بسیج مهندسین فارس همچنین نمایندگانی از جامعه پرستاران زحمتکش شیراز تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، مهندس حقدل در این خصوص گفت: مهندسی به معنای نگاه دقیق، موشکافانه و ریزبین به هر چیز است که با این تعریف، مهندسان فعال در عرصه مدیریت شهری به ویژه شهرسازی باید دغدغه خاطر و احساس مسؤولیت بیشتری نسبت به اقدامات خود داشته باشند چراکه بسیاری از طرح ها و تصمیمات آنها برای نسل های بعدی ماندگار است و از این رو باید هویت فرهنگی و اصالت ایرانی- اسلامی را در کارهای خود زنده نگاه دارند.
بر اساس این گزارش در جلسه هشتاد و هفتم شورای اسلامی شهر، از مهندسان عضو شوار، مهندسان شاغل در حوزه کارشناسی شورا، 5 نفر از مهندسان مجموعه شهرداری و دو نفر از مهندسان نمونه سازمان بسیج مهندسین فارس تجلیل به عمل آمد.
قابل ذکر است اعضای شورا در اقدامی شایسته، هدایای نقدی خود را برای کمک به آزادسازی یک شهروند زندانی هدیه کردند.
همچنین در این نشست ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی پرستاران و دلسوزی، مهربانی و صبر آنها از لیلا معانی معاون دفتر پرستاری استان فارس و دو نفر از برگزیدگان جامعه پرستاری شیراز نیز تجلیل به عمل آمد.


۱۳۹۳/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما