امروز: شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

با سازماندهی و حمایت، نهادهای مردمی بازوی توانمند مدیریت شهری خواهند بود

با سازماندهی و حمایت، نهادهای مردمی بازوی توانمند مدیریت شهری خواهند بود
رییس کمیته مرکزی یاوران شورای اسلامی شهر در همایش «همه با هم جهاد سبز» گفت: نهادهای مردمی در صورت سازماندهی و حمایت ویژه، بازوهای توانمند مدیریت شهری خواهند بود که شناسایی نیازها، انتقال مشکلات و تلاش برای رفع آنها و یاوری در مدیریت بهینه شهر، بخشی از ظرفیت های آنهاست.
رییس کمیته مرکزی یاوران شورا در همایش«همه با هم جهاد سبز»:
با سازماندهی و حمایت، نهادهای مردمی بازوی توانمند مدیریت شهری خواهند بود


رییس کمیته مرکزی یاوران شورای اسلامی شهر شیراز در همایش مردمی «همه با هم جهاد سبز» گفت: تکیه بر لطف خودجوش مردمی در مدیریت بهینه امور همواره نتیجه رضایت بخشی به همراه داشته است.
به گزارش روابط عمومی شورای شهر، محمدتقی تذروی نهادهای مردمی را فرصت و نعمت توسعه و پیشرفت دانست و اظهار داشت: در صورت سازماندهی و حمایت ویژه، این نهادها بازوهای توانمند مدیریت شهری خواهند بود که شناسایی نیازها، انتقال مشکلات و تلاش برای رفع آنها و یاوری در مدیریت بهینه شهر، بخشی از ظرفیت های آنهاست. وی ضمن اشاره به تجربه موفق شوراها در زمینه جذب مشارکت های مردمی در اداره شهر، خاطرنشان ساخت: آموزه های دینی ما همواره بر مشارکت، همکاری و حرکت های جمعی تأکید داشته اند. تجربه ارزشمند شکل دهی بسیج نیز از همین آموزه های دینی است و امروز می بینیم که در هر کار، اگر حرکت بسیج گونه یعنی همدلی، همصدایی و ثبات صورت بگیرد، قطعا به موفقیت می رسد.
وی پیام همایش «همه با هم جهاد سبز» را بسیج قلب و اندیشه با هدف ایجاد، افزایش یا بهبود فضای سبز دانست و گفت: بسترسازی جهت تبادل نظر فعالان عرصه فضای سبز و محیط زیست شهری، افزایش احساس مسؤولیت مدیران و متولیان شهری در خصوص فضای سبز، زمینه سازی جهت فعالیت مؤثرتر مردم در جهاد سبز هفته درختکاری، ارزیابی پروژه های فضای سبز شهری و... را از جمله اهداف این همایش دانست.


۱۳۹۳/۱۲/۰۷ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما