امروز: چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

اعلام آمادگی استاندار فارس برای قانونمند شدن تشکیلات یاوران شورا

اعلام آمادگی استاندار فارس برای قانونمند شدن تشکیلات یاوران شورا
استاندار فارس در همایش «همه با هم جهاد سبز» گفت: شورا با در دست داشتن یاورانی دغدغه مند، مشتاق و پی گیر می تواند مدیریت بهینه را بر شهر اعمال کند. در این راستا من به عنوان استاندار، برای قانونمند شدن تشکیلات یاوران شورا، آماده هرگونه همکاری با شورای شهر هستم.

استاندار فارس در همایش «همه با هم جهاد سبز»:
برای قانونمند شدن تشکیلات یاوران شورا اعلام آمادگی و همکاری می کنم


 
استاندار فارس در سخنان خود در همایش «همه با هم جهاد سبز» شوراها را نماد عینی مردم سالاری دانست و گفت: به برکت انقلاب اسلامی با راه اندازی نهاد شوراها، کار مردم به خود انها واگذار شده است و این یعنی مشارکت مستقیم مردم در اداره شهر و کشور خود!
به گزارش روابط عمومی شورا، دکتر احمدی در این همایش که با حضور یاوران شورای شهر در محلات مختلف شیراز، اعضای شورا، شهردار، برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی و دیگر مسؤولین شهری و استانی برگزار شد، اظهار داشت: اگرچه حکم شهرداران را استاندار امضا می کند اما خوب می دانیم که مسؤولیت کامل مدیریت شهری و نظارت بر آن، در حیطه اختیارات شوراهاست. وی یاوران شورا را به حق بازوی توانمند شوراها دانست و گفت: شورا با در دست داشتن یاورانی دغدغه مند، مشتاق و پی گیر می تواند مدیریت بهینه را بر شهر اعمال کند. در این راستا من به عنوان استاندار، برای قانونمند شدن تشکیلات یاوران شورا، آماده هرگونه همکاری با شورای شهر هستم.
دکتر احمدی خاطرنشات ساخت: به محض اعلام آمادگی شورای شهر، جلسات مربوط به قانونمند شدن نهاد مردمی «یاوران شورا» را برگزار و موضوعات مربوطه را بررسی خواهیم کرد.


 
۱۳۹۳/۱۲/۰۷ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما