امروز: چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

تدوین برنامه های 6 ماهه برای اولویت بندی رسیدگی به پروژه های شهر

تدوین برنامه های 6 ماهه برای اولویت بندی رسیدگی به پروژه های شهر
رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: از ابتدای سال 94 رسیدگی به طرح ها و پروژه های شهری بر اساس برنامه های 6 ماهه صورت می گیرد.

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورا خبر داد
تدوین برنامه های 6 ماهه برای اولویت بندی رسیدگی به پروژه های شهر
مصوبه برون سپاری خدمات شهرسازی شهرداری، با تأیید فرمانداری، از سال 94 اجرایی می شود

از ابتدای سال 94 رسیدگی به طرح ها و پروژه های شهری بر اساس برنامه های 6 ماهه صورت
می گیرد. رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر شیراز با اعلام این خبر گفت: به منظور بررسی دقیق تر پروژه های عمرانی که در سطح شهر در دست انجام است همچنین رسیدگی به آنها بر اساس اولویت های شهر، برنامه 6 ماهه اول سال 94 در این کمیسیون تدوین شده است که به سازمان های مربوطه اعلام می شود.
به گزارش روابط عمومی شورا، مهندس دیهیمی اظهار داشت: طرح ساماندهی اطراف حرم مطهر شاه چراغ (ع)، حفظ و احیای باغات قصر دشت، ساماندهی رودخانه خشک، احداث پارک حاشیه ای رودخانه جنوب شیراز (سلطان آباد)، ساماندهی بافت های تاریخی یا فرسوده و... از مهم ترین اولویت های 6 ماه اول سال 94 می باشد.
وی با بیان این مطلب که ساده سازی امور شهرسازی برای شهروندان از اهداف مهم مجموعه شوراست گفت: در صورت تأیید مصوبه برون سپاری توسط فرمانداری و ابلاغ آن به شورای شهر، از سال 94 عملیات واگذاری خدمات فنی و شهرسازی شهرداری شیراز به بخش خصوصی اجرایی شده و بیش از 200 دفتر مهندسی در مناطق مختلف شهر آغاز به کار می کنند.

۱۳۹۳/۱۲/۰۹ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما