امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

تجلیل شورای شهر از مدال آوران فارس در مسابقات پاراالمپیک آسیا

تجلیل شورای شهر از مدال آوران فارس در مسابقات پاراالمپیک آسیا
در هشتاد و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر، از قهرمانان استان فارس که در مسابقات پاراالمپیک آسیا (در کره جنوبی) مدال کسب کرده بودند، تجلیل به عمل آمد.
تجلیل شورای شهر از مدال آوران شیرازی مسابقات پاراالمپیک آسیا


در هشتاد و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر، از قهرمانان استان فارس که در مسابقات پاراالمپیک آسیا (کره جنوبی) مدال کسب کرده بودند، تجلیل شد. رییس شورای اسلامی شهر شیراز در این مراسم ورزشکاران و قهرمانان پارا المپیک را چشم و چراغ شهر و مایه افتخار شیرازی ها خواند و گفت: باید زحمات این عزیزان را قدر دانست و این قدردانی را به آنها نشان داد تا بدانند افتخار آفرینی هایشان برای مردم و مسؤولان شهر چقدر ارزشمند و ماندگار است. به گزارش روابط عمومی شورا، مهندس حقدل ورزش را زیرساخت فرهنگ جامعه دانست اظهار داشت: اینکه دو عضو شورای چهارم از فعالان عرصه های ورزشی هستند در کنار رویکرد فرهنگی این مجموعه می تواند فرصتی باشد برای گام برداشتن در راه موفقیت های بیشتر در این عرصه و مطرح کردن بیش از پیش نام شهر شیراز و کشور عزیزمان ایران.
بر اساس این گزارش از هشت نفر از 10 نفر از قهرمانان مدال آور مسابقات پاراالمپیک 2015 آسیا که شیرازی هستند، تقدیر به عمل آمد و هدایای ارزنده ای به آنها اهدا شد.


۱۳۹۳/۱۲/۱۱ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما