امروز: جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

مجهزترین سالن تیراندازی خاورمیانه در شیراز ساخته می شود

مجهزترین سالن تیراندازی خاورمیانه در شیراز ساخته می شود
رییس کمیسیون فرهنگی شیراز گفت: به منظور تقدیر از موفقیت های ورزشکاران شیرازی همچنین ایجاد زمینه های مناسب برای شکوفایی استعدادهای جوانان این شهر، به همت شورا و شهرداری، سال آینده شاهد احداث مجهزترین سالن تیراندازی خاور میانه در شیراز خواهیم بود.
رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر شیراز:
مجهزترین سالن تیراندازی خاورمیانه در شیراز ساخته می شود

رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: با همت شهرداری و تصویب شورای شهر، سال آینده شاهد ساخت مجهزترین سالن تیراندازی خاورمیانه در شیراز خواهیم بود. به گزارش روابط عمومی شورا، هاجری در هشتاد و هشتمین جلسه علنی شورا که با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس و قهرمانان شیرازی مدال آور مسابقات پارا المپیک آسیا برگزار شد، اظهار داشت: شورای شهر شیراز توجه ویژه ای به ورزش شهر نشان داده است چراکه معتقد است رسیدگی به ورزش، تقویت زیرساخت های فرهنگی جامعه برای تربیت نسلی سالم و با نشاط است. وی افزود: در این راستا به پیشنهاد کمیسیون فرهنگی تا کنون بیش از 5 میلیارد ریال به 39 هیأت ورزشی کمک نقدی شده است که امیدواریم با این همکاری ها و همدلی ها همواره شاهد رویدادهای خوش و موفقیت جوانان شهرمان در عرصه های مختلف ورزشی باشیم.
هاجری ضمن تقدیر ویژه از قهرمان شیرازی که دو مدال در مسابقات تیراندازی پاراالمپیک کسب کرده است اظهار داشت: به لطف تلاش و پشتکار شما دوستان و به بهانه تقدیر از این موفقیت ها همچنین به منظور ایجاد زمینه های مناسب برای شکوفایی استعدادهای جوانان شیرازی، به همت شورا و شهرداری ، سال آینده شاهد احداث مجهزترین سالن تیراندازی خاور میانه در شیراز خواهیم بود.


۱۳۹۳/۱۲/۱۱ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما