امروز: جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

حمایت مسؤولان از قهرمانان و مدال آوران، انگیزه آنها را برای مسابقات آتی بیشتر می کند

حمایت مسؤولان از قهرمانان و مدال آوران، انگیزه آنها را برای مسابقات آتی بیشتر می کند
مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس در صحن شورا گفت: اهمیتی که امروز شورا و شهرداری برای قهرمانان و مدال آوران قایل شدند، انگیزه آنها را برای مسابقات آتی و کسب نتایج درخشان دوباره، بیشتر می کند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس در صحن شورای شهر:
حمایت مسؤولان از مدال آوران، انگیزه آنها را برای مسابقات آتی بیشتر می کند


اهمیتی که امروز شورا و شهرداری برای قهرمانان و مدال اوران قایل شدند، انگیزه آنها را برای مسابقات آتی و کسب نتایج درخشان دوباره، بیشتر می کند. مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس در هشتاد و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر شیراز ضمن تقدیر از توجه شورای شهر شیراز به ورزشکاران گفت: قهرمانان باید مورد حمایت مسؤولین شهرشان قرار بگیرند تا همواره امید به درخشش بیشتر و موفقیت های بزرگ تر داشته باشند. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، کمانه با بیان این ملطب که بیش از یک چهارم مدال های طلای کشور ایران در مسابقات پارا المپیک، توسط ورزشکاران جانباز و معلول شیرازی به دست آمده است اظهار داشت: خانم ساره جوانمردی با کسب دو مدال طلا و ثبت رکورد 383 امتیازی، بالاترین رکورد کشور را داراست که این برای جامعه ورزشی شهر شیراز افتخار است.
وی با بیاناین مطلب که ورزش همگانی شیراز به همت مجموعه شورا و شهرداری، رتبه یک کشور را کسب کرده است، بر حمایت همه جانبه و همدلی مسؤولین برای پیشرفت ورزش شیراز تأکید کرد و گفت: قهرمانان ناشنوای شیراز که در مسابقات جهانی به مقام قهرمانی رسیده اند. همچنین تیم های موجود در لیگ های مختلف، همه نیاز به حمایت و پشتیبانی مسوؤلین دارند تا بتوانند حماسه های قهرمانانه بسازند.


۱۳۹۳/۱۲/۱۱ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما