امروز: دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس: شوراها تجلی حاکمیت مردم در نظام مردم سالاری دینی هستند

مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس: شوراها تجلی حاکمیت مردم در نظام مردم سالاری دینی هستند
مهندس سهرابی از شوراها به عنوان تجلی حاکمیت مردم در نظام مردم سالاری دینی نام برد و گفت: موفقیت شوراها موفقیت شهر و نظام تلقی می شود چراکه امروز چشم دنیا به ماست تا ببیند آنچه ما به عنوان مردم سالاری دینی اعتقاد داریم چیست و چه نتیجه و دستاوردی دارد.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر شیراز:
شوراها تجلی حاکمیت مردم در نظام مردم سالاری دینی هستند
جامعه با وجود شهروندان منتقد منصف رشد می کند

مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس از شوراها به عنوان تجلی حاکمیت مردم در نظام مردم سالاری دینی نام برد و گفت: موفقیت شوراها موفقیت شهر و نظام تلقی می شود چراکه امروز چشم دنیا به ماست تا ببیند آنچه ما به عنوان مردم سالاری دینی اعتقاد داریم چیست و چه نتیجه و دستاوردی دارد. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر، مهندس سهرابی بابیان این مطلب که در همین روزهای آغازین کار فضای کار در شیراز را فضای همدلی و اتحاد یافته ام اظهار داشت: تصویری که تا کنون از شیراز در اذهان دیگران ارائه شده است، با آنچه واقعیت است، تفاوت چشمگیر دارد. از این رو همصدایی تمامی مجموعه ها و دستگاه ها و انعکاس آن صدای واحد به جامعه بیرونی، از اولویت های صدا و سیمای این مرکز می باشد.
وی حاکمیت عقلانیت بر برنامه ها، دوری از افراط و تفریط و نپرداختن به حاشیه ها را چشم انداز کاری این نهاد دانست و گفت: رسانه امروز باید توانمند باشد چون خط شکن جبهه جنگ نرم است. رسانه ای عملکرد موفق خواهد داشت که مخاطب فعال داشته باشد و جامعه ای رشد می کند که شهروندانش منتقدانی منصف باشند. در این راستا همکاری مجموعه مدیریت شهری و نهاد صدا و سیما برای ایجاد فضای نقد منصفانه و پرورش شهروندان آگاه، قانون مدار و متعهد به شهر و فرهنگ خویش از ضرورت های قابل توجه است.


۱۳۹۳/۱۲/۱۷ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما