امروز: یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

رییس شورای شهر: صدا و سیما فریاد مظلومیت فارس را به گوش مسؤولان برساند

رییس شورای شهر: صدا و سیما فریاد مظلومیت فارس را به گوش مسؤولان برساند
رییس شورای اسلامی شهر شیراز در دیدار با مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز فارس بر ظرفیت های این دیار تأکید کرد و گفت: انتظار داریم رسانه صدا و سیما در راستای انجام رسالت خطیر خویش، فریاد مظلومیت فارس را به گوش مسؤولان برساند.
رییس شورای اسلامی شهر شیراز در دیدار با مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس:
صدا و سیما فریاد مظلومیت فارس را به گوش مسؤولان برساند

 
رییس شورای اسلامی شهر شیراز در دیدار با مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز فارس بر ظرفیت های این دیار تأکید کرد و گفت: علی رغم وجود فرصت های ارزشمند برای پیشرفت و توسعه این شهر و استان، در طول سالیان، غفلت های بسیاری بر آن روا شده است که انتظار داریم رسانه صدا و سیما در راستای انجام رسالت خطیر خویش، فریاد مظلومیت فارس را به گوش مسؤولان برساند.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، مهندس غلام مهدی حقدل در این دیدار که به اتفاق جمعی از اعضای شورای شهر صورت گرفت، مردم فارس را مردمی ولایتمدار دانست و اظهار داشت: متأسفانه دیدگاه نه چندان خوشایند دوران طاغوت به شهر شیراز از طرفی و تکیه بر تنها بخشی از داشته های آن با شعار شهر گل و بلبل، شیراز را از رشد همه جانبه به ویژه در زمینه های صنعتی دور کرده است. از همین روست که امروز علاوه بر محرومیت های بسیاری که متوجه این استان است، عمده ترین مشکل جوانان ما بیکاری است. وی افزود: صدا و سیما باید بلندگویی باشد برای رساندن این محرومیت ها به گوش مسؤولین و متولیان.
مهندس حقدل در بخش دیگری از سخنان خود، از فرهنگ به عنوان حلقه اتصال زنجیره سازمان ها و نهادهای مختلف جامعه یاد کرد و با بیان این مطلب که شورای چهارم شورایی فرهنگ محور است، گفت: به حمدالله این شهر به عنوان سومین حرم اهل بیت (ع) شرایط خوب و قابل توجهی از لحاظ توجه به فرهنگ و اقدامات فرهنگی دارد و این موفقیت نتیجه  همدلی و همراهی مجموعه های مختلف است. رییس شورای اسلامی شهر شیراز انعکاس این اتحاد و همدلی موجود بین دستگاه های شهری و عملکرد آنها را از وظایف صدا و سیما در جهت تنویر افکار عمومی و افزایش اعتماد مردم به نظام جمهوری اسلامی دانست.


 
۱۳۹۳/۱۲/۱۷ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما