امروز: چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

اعضای کمیته بانوان شورا و شهرداری با خانواده شهیده دفاع مقدس دیدار کردند

اعضای کمیته بانوان شورا و شهرداری  با خانواده شهیده دفاع مقدس دیدار کردند
مهندس زهرا یقطین گفت: استان فارس بیش از 140 شهید زن را در راه دفاع از میهن اسلامی هدیه کرده است که اگر امروز زنان در صحنه خدمت به مردم حضور دارند، به برکت انقلاب اسلامی و حضور اجتماعی همان زنانی است که به صورت خاص در آن برهه زمانی نقش آفرینی کردند.
مهندس زهرا یقطین:
فعالیت امروز زنان در عرصه خدمت رسانی، مرهون حضور زنان (شهیده)
در دوران انقلاب و دفاع مقدس است
اعضای کمیته بانوان شورا و شهرداری  با خانواده شهیده دفاع مقدس دیدار کردند

اعضای کمیته بانوان شورا و شهرداری شیراز با خانواده شهیده حسناجان زراعت پیشه دیدار کردند. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، همزمان با سالروز بزرگداشت شهدا، مهندس زهرا یقطین رییس کمیته بانوان شورا، حکمت آمیز مشاور شهردار شیراز در امور بانوان و جمعی از کارشناسان دو حوزه با خانواده این شهیده که در سال 1365 در جنگ تحمیلی به شهادت رسید، دیدار و گفتگو کردند. مهندس زهرا یقطین هدف از دیدارهای منظم شورا با خانواده شهدا را زنده نگاه داشتن یاد آنها و تجدید میثاق با آرمان های مقدس آن دوران دانست و گفت: استان فارس بیش از 140 شهید زن را در راه دفاع از میهن اسلامی هدیه کرده است که اگر امروز زنان در صحنه خدمت به مردم حضور دارند، به برکت انقلاب اسلامی و حضور اجتماعی همان زنانی است که به صورت خاص در آن برهه زمانی نقش آفرینی کردند. وی صبر و  بردباری خانواده شهدا به خصوص خانواده زنان شهیده را ستودنی دانست و اظهار داشت: بخشی از سنگینی بار صبر و تحمل شما بر دوش مسؤولانی است که صادقانه و خالصانه به این سرزمین خدمت می کنند و امیدواریم که اخلاص شهدا ما را در برداشتن قدم های استوار و مؤثر یاری رساند.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، حسنا جان زراعت پیشه مسؤول نهضت سوادآموزی منطقه ده پیاله شیراز بوده است که در سال 1365 در حین انجام وظیفه و خدمت به مردم شهید شد.


۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما