امروز: یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

استاندار فارس: تمام تلاشمان را به کار می گیریم تا با شورای شهر همدل باشیم

استاندار فارس: تمام تلاشمان را به کار می گیریم تا با شورای شهر همدل باشیم
استاندار فارس در اولین دیدار خود با اعضای شورای اسلامی شهر شیراز در سال 94 ضمن اعلام رضایت از عملکرد یک سال و نیمه شورای چهارم گفت: نگاه عمقی این مجموعه به مسایل مدیریت شهری سه عنصر کار، پشتکار و تعامل را با هم پیوند داده که به دنبال آن امروز شیراز، شهری زنده، پویا و با نشاط است.
استاندار فارس در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر شیراز:
تمام تلاشمان را به کار می گیریم تا با شورای شهر همدل باشیم
شورای شهر شیراز نگاه عمقی به مسایل مدیریت شهری داشته است


استاندار فارس در اولین دیدار خود با اعضای شورای اسلامی شهر شیراز در سال 1394 ضمن اعلام رضایت از عملکرد یک سال و نیمه شورای چهارم گفت: نگاه عمقی این مجموعه به مسایل مدیریت شهری سه عنصر کار، پشتکار و تعامل را با هم پیوند داده که به دنبال آن امروز شیراز، شهری زنده، پویا و با نشاط است. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر احمدی پرهیز از سیاسی کاری و یک جانبه نگری همچنین دعوت از مسؤولین تمام دستگاه های اجرایی و خدماتی در جلسات هفتگی صحن علنی را مصداق تعامل گرایی شورا دانست و اظهار داشت: شورا خود را در عرصه اجرایی تنها حس نکند چراکه ما تمام توان و تلاش خود را به کار می گیریم تا در سالی که از سوی مقام معظم رهبری سال همدلی و همزبانی ملت و دولت نام گرفته است، با شورای شهر که منتخبین مستقیم مردم می باشند، همدل باشیم. وی شیراز را شهری بین المللی خواند و گفت: طی چند سال اخیر، شیراز مقام اول کشور را در میزبانی هرچه شایسته تر از میهمانان نوروزی کسب کرده و این میسر نشده است جز با زحمات شبانه روزی مجموعه مدیریت شهری در شهرداری و شورا و البته همدلی و همراهی دیگر دستگاه ها و نهادهای متولی. استاندار فارس افزود: هرچه شهر شیراز پویاتر و پر رونق تر باشد، مسؤولین نیز روحیه بهتری برای خدمتگزاری دارند.
بر اساس این گزارش، مهندس حقدل، رییس شورای اسلامی شهر شیراز نیز در ارائه گزارشی از فعالیت شورا در سال 93 اظهار داشت: در سال گذشته، حدود 700 جلسه توسط 9 کمیسیون تخصصی و 53 جلسه به صورت صحن علنی برگزار شده است که در نتیجه آن، تعداد 310 مصوبه به فرمانداری ارسال و پس از تأیید نهایی، جهت اجرا به شهردار شیراز ابلاغ شد. وی با بیان این مطلب که سال گذشته با تدابیر شورا و تلاش شهرداری بیش از 95 درصد از بودجه 22 هزار میلیارد ریالی محقق شد، گفت: تصویب بودجه 28 هزار میلیارد ریالی از دیگر دستاوردهای مهم شورای چهارم است که تحقق آن گامی بلند در توسعه و رونق هرچه بیشتر شهر خواهد بود. دیدار با خانواده 23 شهید معظم 8 سال دفاع مقدس نیز از جمله برنامه های فرهنگی این شورا در سال گذشته می باشد.


۱۳۹۴/۰۱/۱۶ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما