امروز: دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

شورای شهر خواستار نگاه ویژه تر فرماندار به شیراز به عنوان یک کلانشهر مهم شد

شورای شهر خواستار نگاه ویژه تر فرماندار به شیراز به عنوان یک کلانشهر مهم  شد
اعضای شورای اسلامی شهر شیراز در اولین دیدار کاری خود با فرماندار اظهار داشت: امروز نقش محوری تعامل و هماهنگی در شهر بر عهده شوراست و این نهاد مردمی به عنوان پارلمان محلی، سیاست گزاری و نظارت بر اداره شهر را در دست دارد.
در اولین دیدار کاری سال 94 با فرماندار
شورای شهر خواستار نگاه و عنایت  ویژه تر فرماندار به شیراز به عنوان یک کلانشهر مهم  شد
فرماندار شیراز: در سایه همدلی و همزبانی کارهای بزرگی در شهر انجام شده است

اعضای شورای اسلامی شهر شیراز در اولین دیدار کاری خود با فرماندار در سال 1394 خواستار نگاه ویژه تر فرمانداری به شیراز به عنوان یک کلانشهر مهم و سومین حرم اهل بیت (ع) در کشور شدند. رییس شورای اسلامی شهر شیراز نیز با بیان این مطلب که دیدار شورای شهر به عنوان نمایندگان ملت با فرمانداری و استانداری به عنوان نمایندگان دولت در راستای اجرای پیام مقام معظم رهبری مبنی بر همدلی ملت و دولت صورت می گیرد، اظهار داشت: امروز نقش محوری تعامل و هماهنگی در شهر بر عهده شوراست و این نهاد مردمی به عنوان پارلمان محلی، سیاست گزاری و نظارت بر اداره شهر را در دست دارد.
مهندس حقدل در ادامه ضمن اشاره به حساسیت تصمیم گیری های شهری، لزوم تسریع در تأیید مصوبات شورا توسط فرمانداری و نحوه همکاری این دو مجموعه با یکدیگر، خاطرنشان ساخت: امروز رقم بودجه مصوب شورا برای شهرداری بیش از دو برابر بودجه کل استان فارس است که در این راستا  برخورد حمایتی فرماندار با مصوبات شورا همچنین نگاه ویژه تر به کلانشهر شیراز و جایگاه آن در عرصه های ملی و بین المللی می تواند راه توسعه و پیشرفت سریع تر شهر را هموار سازد. اعضای شورای شهر در این دیدار همچنین خواستار همکاری هرچه بیشتر مجموعه فرمانداری در هماهنگ سازی سایر دستگاه ها با مجموعه مدیریت شهری در اجرای پروژه های عمرانی- فرهنگی و خدماتی شدند.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر، سرپرست فرمانداری شهرستان شیراز نیز در این نشست، اولویت کاری فرمانداری را همکاری با شورا و شهرداری به عنوان مجموعه مدیریت شهری عنوان کرد و گفت: به حمد الله در شهر شیراز تا کنون در سایه همدلی دستگاه های مختلف اجرایی و خدمات رسان به ویژه شورا و شهرداری، به عنوان رأس هرم مدیریت شهری کارهای بزرگ و قابل تقدیری صورت گرفته است. بیات پور«همدلی و همزبانی ملت و دولت» را کلید تحقق همه شعارهای پیشین از جمله عزم ملی، مدیریت جهادی، توسعه اقتصادی، ارتقای فرهنگی و... دانست و گفت: شوراها با هم اندیشی و تجمیع خرد جمعی خود در صدور مصوبات، مصداق عینی همدلی و همزبانی هستند که به خوبی توانسته اند نقش خود را در زمینه تحقق فرمایش حضرت امام مبنی بر اداره امور مردم به دست خود آنها عمل کنند.


۱۳۹۴/۰۱/۱۸ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما