امروز: سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

همگرایی شورا و شهرداری، شیراز را به جایگاه شایسته فعلی رسانده است

همگرایی شورا و شهرداری، شیراز را به جایگاه شایسته فعلی رسانده است
فرمانده سپاه فجر استان در اولین دیدار کاری با اعضای شورا، شهردار و معاونین در سال جدید، انسجام و هماهنگی شورای شهر و تعامل شایسته این مجموعه با شهرداری را مهم ترین رکن مدیریت شهر دانست.
فرمانده سپاه فجر استان در دیدار نوروزی با اعضای شورای اسلامی شهر شیراز:
همگرایی شورا و شهرداری، شیراز را به جایگاه شایسته فعلی رسانده است
شکرانه ی امید و نشاط حاکم بر جامعه، خدمت بیشتر و خالص تر به مردم است

غلام مهدی حقدل، رییس شورای اسلامی شهر شیراز در اولین دیدار کاری اعضای شورا، شهردار و معاونین در سال 1394 با فرمانده سپاه فجر استان، ضمن ارائه گزارش از عملکرد شورا، تحقق 95 درصدی بودجه 2هزار و 100 میلیارد تومانی شهرداری را مهم ترین دستاورد تلاش ها و زحمات مجموعه شورا و شهرداری دانست و ابراز امیدواری کرد با تصویب بودجه 2 هزار و 800 میلیارد تومانی در سال 94 شاهد پیشرفت و آبادانی بیش از پیش شهر شیراز باشیم.
فرمانده سپاه فجر استان نیز در این دیدار گفت: امروز چهره شیراز در عرصه های مختلف دگرگون شده است که این تحول نشان از مدیریت و برنامه ریزی های دقیق و کارشناسانه مجموعه مدیریت شهری دارد. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز سردار غیب پرور ضمن اشاره به دستاوردها و موفقیت های شورا طی یک سال و نیم گذشته، انسجام و هماهنگی شورای شهر و تعامل شایسته این مجموعه با شهرداری را مهم ترین رکن مدیریت شهر دانست و اظهار داشت: شورا به عنوان مرکز ثقل سیاست گزاری و تصمیم گیری های شهری و شهرداری به عنوان بازوی اجرایی و کارشناسی این تصمیمات در سایه همگرایی و همدلی است که توانسته اند شهر شیراز را به جایگاه در خور شأن سومین حرم اهل بیت (ع) و پایتخت فرهنگی ایران اسلامی برسانند.
فرمانده سپاه فجر استان خاطرنشان ساخت: امروز همه مسؤولین و مردم باید قلبشان قرص تر از پیش باشد و با عزمی جدی تر از هر سال با همدلی و همزبانی بیشتر در راستای تحکیم جایگاه شهر و کشور خویش قدم بردارند چراکه اکنون به لطف همدلی ها و همراهی های مردم و دولت، جمهوری اسلامی بر قله عزت و اقتدار ایستاده است. سردار غیب پرور ضمن اشاره به موفقیت اخیر کشور در مذاکرات هسته ای، گفت: امروز در پرتو تدابیر مقام معظم رهبری نام ایران از خاور دور تا کرانه های مدیترانه نه تنها بر سر زبان هاست که به یک دستور کار و سبک زندگی تبدیل شده است و این فرصت مناسبی برای مردم و مسؤولین ماست چراکه شکرانه ی این اقتدار، امید و نشاط حاکم بر جامعه، کار کردن هرچه بیشتر و خالصانه تر به مردم همیشه همراه است.


۱۳۹۴/۰۱/۲۲ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما