امروز: چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

همگرایی، همدلی و درک انقلابی – دینی از مسایل، سربلندی ما را قطعی تر می کند

همگرایی، همدلی و درک انقلابی – دینی از مسایل، سربلندی ما را قطعی تر می کند
فرمانده سپاه فجر فارس با حضور در نود و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر شیراز ضمن تأکید بر انسجام و همدلی مردم، مسؤولین و نهادها گفت: هرچقدر همگرایی این سه مجموعه بیشتر باشد و همه با یک درک واحد انقلابی- دینی به مسایل نظام توجه کنند، سربلندی ما قطعی تر خواهد بود.
فرمانده سپاه فجر فارس در صحن شورای اسلامی شهر شیراز:
همگرایی، همدلی و درک انقلابی – دینی از مسایل، سربلندی ما را قطعی تر می کند


فرمانده سپاه فجر فارس با حضور در نود و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر شیراز ضمن تأکید بر انسجام و همدلی مردم، مسؤولین و نهادهای خدماتی و اجرایی اظهار داشت: هرچقدر همگرایی این سه مجموعه بیشتر باشد و همه با یک درک واحد انقلابی- دینی به مسایل نظام توجه کنند، سربلندی ما قطعی تر خواهد بود. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، سردار غیب پرور ضمن اشاره به ارزش و جایگاه شهدا و جان فشانی های آنها در موقعیت رفیع و با عزتی که امروز جمهوری اسلامی ایران دارد گفت: اگر به برکت خون شهدا و پایداری ملت ایران، تیغ آمریکایی‌ها کُند نشده بود، هیچ‌گاه تن به مذاکره نمی‌دادند. وی افزود: این انقلاب صاحب دارد و این‌که قدرت‌های جهان در یک طرف و ایران اسلامی در طرف دیگر ساعت‌ها و روزها مذاکره کنند نشانگر قدرت ایران اسلامی است که آمریکا اگر در جایی قدرت داشته باشد به‌هیچ وجه به‌دنبال مذاکره و گفت‌و‌گو نمی‌رود و اینها همه برآمده از خون شهدا است. وی اضافه کرد: هر قدر همدلی، همزبانی و یکی بودن بیشتر باشد به سنت «یدالله مع الجماعه» برکت بیشتری نصیب جامعه اسلامی شود. فرمانده سپاه فجر استان به‌ عنوان یک شهروند از اقدامات شورا و شهرداری در عمران و آبادانی شهر شیراز تقدیر کرد و گفت: اگرچه تلاش های بسیار و کارهای بزرگ انجام شده است اما هنوز تا نقطه مطلوب فاصله داریم و از آنجا‌ که خدمت به مردم می‌تواند در حفظ نظام که بزرگ‌ترین معروف است نقش محوری را ایفا کند، مسئولان باید این فرصت خدمت را قدر بدانند.
سردار غیب پرور با بیان این مطلب که سپاه اقداماتی را در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی آغاز کرده‌ است اظهار داشت: با کمک دو مجموعه شورا و شهرداری و ترکیب توانمندی های موجود در این سه عرصه می توانیم در مناطق محروم فعالیت‌های جدی‌تری انجام داده، اردوهای جهادی بیشتر برگزار کرده و زیرساخت های فرهنگی را تقویت کنیم.
فرمانده سپاه فجر فارس خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب در نطق خود به چند مورد اشاره کردند که باید کلام ایشان را به‌عنوان نایب امام زمان (عج) حجت بدانیم و بی‌توجهی به این کلام خسران دنیا و آخرت را در پی دارد. معظم‌ٌله در سخنان خود بر اقامه نماز تاکید کرده اند که این رهنمود باید مد‌نظر مسئولان قرار گیرد، مورد دیگری که مقام معظم رهبری بر آن تاکید کردند امر به معروف و نهی از منکر و ایجاد و حفظ نظام اسلامی است. غیب پرور بیان کرد: آقا فرمودند بزرگ‌ترین معروف، حفظ نظام است و از این‌رو ایستادگی در برابر نظام را می‌توان بزرگ‌ترین منکر دانست.


۱۳۹۴/۰۱/۲۵ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما