امروز: یکشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

انتساب معدوم‌سازي سگ‌ها به شهرداري شيراز تهمتي ناجوانمردانه است

انتساب معدوم‌سازي سگ‌ها به شهرداري شيراز تهمتي ناجوانمردانه است
رئيس شوراي اسلامي شهر شيراز گفت: افرادی که اقدام به انتشار فيلم معدوم‌سازي سگ‌ها ه روش تزريق ماده سمي و انتساب آن به شيراز كرده‌اند، افرادي مغرض هستند و شورا اين موضوع را به شدت تكذيب مي‌كند.
رئيس شوراي شهر شيراز در انتقاد به اخبار کذب «سگ کشی»:
انتساب معدوم‌سازي سگ‌ها به شهرداري شيراز تهمتي ناجوانمردانه است

رئيس شوراي اسلامي شهر شيراز گفت: افرادی که اقدام به انتشار فيلم معدوم‌سازي سگ‌ها و انتساب آن به شيراز كرده‌اند، افرادي مغرض هستند و شورا اين موضوع را به شدت تكذيب مي‌كند.
به گزارش روابط عمومی شورا، مهندس حقدل امروز (دوشنبه 31 فروردین) در نود و سومين جلسه علني شوراي اسلامي شهر شيراز اظهار داشت: هيچ سند و مدركي وجود ندارد كه معدوم‌سازي سگ‌ها به روش تزريق ماده سمي، در شيراز انجام شده و انتساب آن به شيراز و مجموعه خدوم شهرداري يك تهمت ناجوانمردانه‌ است.
وي با بیان این مطلب که شورا و شهرداري کمیته تحقيق و بررسی موضوع را تشكيل داده است، اظهار داشت: شیراز شهری فرهنگی است که بزرگترين پارك حيات وحش در حاشيه آن قرار دارد و مردم اين شهر همواره با مهرباني و ملاطفت با حیوانات رفتار كرده‌اند.
مهندس حقدل با اعلام این مطلب که امروز كه شهرداري از كار بزرگ پذيرايي و ميزباني ميهمانان نوروزي سربلند بيرون آمده و در كشور اول شده است، برخي با عناد موضوعي را هدايت كرده‌اند تا به شيراز صدمه بزنند، خاطرنشان ساخت: متعجبم كه چرا رسانه‌ها چنين موضوعي را بدون داشتن سند و مدرك و در حالي كه همه مسؤولان مرتبط با دستگاه‌هاي مختلف آن را تكذيب كرده‌اند، دامن زده و افكار عمومي را عليه شيراز و شهرداري شيراز حساس كرده‌اند.
رئيس شوراي اسلامي شهر شيراز خواستار توجه ویژه تر رسانه‌ها به اين موضوع شد و گفت: در آستانه سفر هيئت دولت و رئيس جمهور به شيراز، بايد به‌دنبال مطالبات مهم شهر و استان فارس باشيم.


۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما