امروز: دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

تجلیل شورای شهر از بزرگان سه عرصه علم، اخلاق و ایثار در شیراز

تجلیل  شورای شهر از بزرگان سه عرصه علم، اخلاق و ایثار در شیراز
در نود و پنجمین صحن شورای اسلامی شهر شیراز از پروفسور خدادوست، پروفسور ملک حسینی، چهار معلم برگزیده شهر شیراز و پدران بزرگوار شهیدان اعتمادی و ملایمی تجلیل به عمل آمد.
در نود و پنجمین جلسه صحن علنی شورای اسلامی شهر صورت گرفت
تجلیل از بزرگان سه عرصه علم، اخلاق و ایثار در شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز در نود و پنجمین جلسه علنی خود میزبان بزرگان و استادان سه عرصه علم، اخلاق و ایثار بود. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، در نود و پنجمین صحن این شورا از پروفسور خدادوست، پروفسور ملک حسینی، چهار معلم برگزیده شهر شیراز و پدران بزرگوار شهیدان اعتمادی و ملایمی تجلیل به عمل آمد.
رییس شورای اسلامی شهر شیراز در این خصوص گفت: شیراز همواره خاستگاه انسان های بزرگ و ماندگاری بوده است که نامشان بر تارک تاریخ درخشیده است؛ از این رو گرامیداشت مقام و جایگاه افتخار آفرینان امروز و زنده نگاه داشتن یاد بزرگان دیروز رسالتی است خطیر بر دوش همه مردم و مسؤولین. مهندس حقدل اظهار داشت: پروفسور خدادوست و دکتر ملک حسینی از مفاخر شهر شیراز هستند که دنیا آنها را به نام ایران می شناسد و این افتخاریست که نه تنها عرصه پزشکی دیار فارس و ایران اسلامی، بلکه فرهنگ و تمدن اصیل ایرانی به آن می بالد.
وی در ادامه بر اهمیت جایگاه معلمان به عنوان تربیت گران نسل آینده تأکید کرد و گفت: فکر و منش معلمان می تواند اندیشه های فردای نوجوانان ما را در مسیرهای مثبت و سازنده جهت دهی کند؛ از این رو مقام آنها بسیار قابل توجه است.
رییس شورای اسلامی شهر شیراز همچنین آرامش و سرفرازی امروز ایران اسلامی را مرهون خون شهدا دانست و گفت: اگرچه صبر و بزرگواری خانواده هایی که عزیزان خود را در راه دفاع از مرز و بوم های سرزمینشان فدا کردند به هیچ زبان قابل تقدیر نیست اما شورای چهارم بر اساس اعتقادات قلبی خود تقدیر از آنها و زنده نگاه داشتن یاد شهیدانشان را از وظایف همیشگی خود می داند. مهندس حقدل خاطرنشان ساخت: مردم و مسؤولین باید قدردان تلاش ها، زحمات و افتخارآفرینی های بزرگان، مشاهیر و شخصیت های برجسته عرصه های مختلف باشند.


۱۳۹۴/۰۲/۱۵ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما