امروز: یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

همزمان با اعیاد شعبانیه 20پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 236 میلیارد ریال به بهره برداری می رسد

همزمان با اعیاد شعبانیه 20پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 236 میلیارد ریال به بهره برداری می رسد
رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر شیراز گفت: ایجاد راه های دسترسی، تسهیل در عبور و مرور، اعمال سیاست های کاهش ترافیک و توسعه زیرساخت های فرهنگی و اجتماعی در مناطق کم برخوردار شهر مهم ترین محورهای پروژه های عمرانی است که همزمان با نیمه شعبان افتتاح می شود.
همزمان با اعیاد شعبانیه
20پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 236 میلیارد ریال به بهره برداری می رسد

رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر شیراز اعلام کرد: همزمان با اعیاد شعبانیه 20 پروژه عمرانی شهرداری با اعتباری بالغ بر 236 میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، مهندس محمدیان اظهار داشت: ایجاد راه های دسترسی، تسهیل در عبور و مرور، اعمال سیاست های کاهش ترافیک در نقاط پر تردد و توسعه زیرساخت های فرهنگی و اجتماعی در مناطق کم برخوردار شهر مهم ترین محورهای پروژه های عمرانی است که همزمان با نیمه شعبان افتتاح می شود.
مهندس محمدیان ضمن اشاره به نقش نظارتی شورای شهر که طی دو سال گذشته با تشکیل کمیسیون تلفیق به هماهنگی بین دستگاه ها نیز توجه ویژه داشته است، اظهار داشت: کمیسیون عمران شورا با حضور در تمامی مناطق شهرداری و بازدید منظم از پروژه ها، همچنین پی گیری تسهیل و تخصیص بودجه و رفع سریع مشکلات و ناهماهنگی ها، زمینه را برای اجرا و تکمیل هرچه سریع تر پروژه ها عمرانی شهرداری فراهم می آورد.
وی تشریح کرد: تقاطع غیر همسطح آفرینش که تسهیل در عبور و مرور ساکنین شهرک های شمال غرب نمایشگاه بین المللی و دانشگاه های آزاد و پیام نور همچنین روان سازی ترافیک خروجی شهرک گلستان و بلوار دکترحسابی را به دنبال دارد، مهم ترین پروژه این مجموعه است که به بهره برداری می رسد.
احداث فرهنگسرا، زیرسازی، آسفالت، بهسازی معابر و احداث بلوار، راه اندازی سامانه های هوشمند ترافیکی، بهره برداری از مخزن آب در شهرک سعدی و.... نیز از دیگر پروژه های عمرانی است.


۱۳۹۴/۰۳/۱۰ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما