امروز: یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

ساماندهی شبکه فاضلاب فرودگاه و پایگاه شیراز پیش از شروع فصل بارندگی تکمیل می شود

ساماندهی شبکه فاضلاب فرودگاه و پایگاه شیراز پیش از شروع فصل بارندگی تکمیل می شود
به دنبال پی گیری شورا جهت رفع بوی نامطبوع فاضلاب که مسافرین فرودگاه و ساکنین پایگاه با آن مواجه بودند، عملیات ساماندهی شبکه های فاضلاب آن محدوده با همکاری دستگاه های متولی آغاز شده است که در صورت انجام تعهدات، این مشکل پیش از شروع بارندگی ها رفع خواهد شد.
با پی گیری کمیسیون تلفیق و هماهنگی دستگاه ها در شورای شهر
ساماندهی شبکه فاضلاب فرودگاه و پایگاه شیراز پیش از شروع فصل بارندگی
تکمیل می شود

عملیات ساماندهی شبکه فاضلاب فرودگاه شهید دستغیب و پایگاه هوایی شیراز تا پیش از شروع فصل بارندگی به اتمام می رسد. رییس کمیسیون تلفیق و هماهنگی دستگاه ها در شورای اسلامی شهر شیراز با اعلام این خبر گفت: به دنبال پی گیری های شورا جهت رفع بوی نامطبوع فاضلاب که مسافرین فرودگاه و ساکنین پایگاه با آن مواجه بودند، عملیات ساماندهی شبکه های فاضلاب آن محدوده با همکاری دستگاه های متولی آغاز شده است که در صورت عمل به تعهدات در زمان های تعیین شده، این مشکل پیش از شروع بارندگی های پاییزی به طور کامل رفع خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی شورا، تذروی در جریان بازدید اعضای کمیسیون تلفیق از منطقه فرودگاه، پایگاه و سایت هواشناسی شیراز، اظهار داشت: تا کنون که چند ماه از آغاز عملیات اجرایی ساماندهی فاضلاب و رفع بوی نامطبوع این محدوده شهر می گذرد، آب های سطحی محوطه پایگاه جمع آوری و به سمت کانال های مخصوص هدایت شده و فاضلاب اداره هواشناسی و فرودگاه نیز به شبکه شهری متصل شده است.
وی افزود: بوی نامطبوع باقیمانده در منطقه، ناشی از رودخانه مهدی آباد می باشد که از طریق شرکت آب و فاضلاب و لایروبی توسط شهرداری در دست پی گیری است.
رییس کمیسیون تلفیق و هماهنگی دستگاه ها خاطرنشان ساخت: پیش تر مسافرینی که از سمت محوطه فرودگاه وارد شیراز می شدند، در بدو ورود خود، با بوی نا مطبوع فاضلاب مواجه می شدند که این امر در خور شأن و جایگاه شهر شیراز نبود. از طرفی با توجه به سکونت بیش از 20 هزار نفر از شهروندان در این منطقه، رفع مشکل اهمیت ویژه یافته و در دستور کار شورا قرار گرفت که با مشارکت و همدلی سازمان های دخیل در این موضوع، اقدامات لازم جهت رفع مشکل در دست اجراست.


۱۳۹۴/۰۳/۲۳ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما