امروز: جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

با راه اندازی کارت شهروندی، مشکل پرداخت کرایه اتوبوس حل می شود

با راه اندازی کارت شهروندی، مشکل پرداخت کرایه اتوبوس حل می شود
عضو کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورا گفت:  مشکلی که هم اکنون برای مسافران به وجود آمده، قیمت کرایه اتوبوس است که با پرداخت کارت یک مبلغ و با پول نقد مبلغی دیگر را می پردازند و این موضوع شهروندان را با مشکل مواجه کرده که با  راه اندازی کارت شهروندی این مشکلات کاملا رفع می شود.
عضو کمیسیون حمل و نقل شورا:
با راه اندازی کارت شهروندی، مشکل پرداخت کرایه اتوبوس حل می شو
د

اختصاصی خبرگزاری مهر- عضو کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز گفت: در رابطه با افزایش کرایه ناوگان حمل ونقل عمومی هرساله از سوی اعضای شورا مبلغی قانونی مصوب و پس از دریافت تائید نظر فرماندار شیراز به معاونت های مربوطه  شهرداری ابلاغ می شود.
مهندس ابراهیم شعرا در رابطه با نرخ پیشنهادی اعضا برای افزایش کرایه اتوبوس شیراز افزود: برای امسال با توجه به تورم نرخ افزایش ۱۵ درصدی از سوی شورا مصوب شده و منتظر نظر فرماندار شیراز هستیم تا بتوانیم کرایه مصوب شده را ابلاغ کنیم.
وی با بیان اینکه با جدیت در حال پیگیری موضوع سامانه هوشمند کارت های شهروندی برای پرداخت کرایه حمل ونقل عمومی هستیم، افزود: با توسعه سيستم يکپارچه کارت شهروندی زمينه رشد و تعالی مديريت شهری و رفاه شهروندی برای تمام شهروندان فراهم می شود.
شعرا تصریح کرد: هم اکنون مشکلی که برای مسافران به وجود آمده، قیمت کرایه اتوبوس است که با پرداخت کارت یک مبلغ وبا پرداخت پول نقد مبلغی دیگر را می پردازند و این موضوع شهروندان را با مشکل مواجه کرده که در تلاش هستیم با  راه اندازی کارت شهروندی مشکلات را کاهش دهیم.


۱۳۹۴/۰۴/۰۹ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما