امروز: سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

فرمانداری برای توسعه و عمران شهر همسو با شورا گام بر می دارد

فرماندار شیراز در یکصد و ششمین صحن شورای اسلامی شهر شیراز گفت: تلاش مجموعه فرمانداری این است که در روند توسعه و عمران شهر همگام با شورا و همسو با مصوبات آن عمل کنذ.
فرماندار شیراز در صد و ششمین صحن شورای شهر:

فرمانداری برای توسعه و عمران شهر همسو با شورا گام بر می دارد

 
فرماندار شیراز در یکصد و ششمین صحن شورای اسلامی شهر شیراز گفت: تلاش مجموعه فرمانداری این است که در روند توسعه و عمران شهر همگام با شورا و همسو با مصوبات آن عمل کنذ. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، عالیشوندی با بیان این مطلب که فرمانداری به عنوان مشاور در کنار شورا خواهد بود اظهار داشت: تا کنون شاهد تعامل خوب و سازنده شورا با شهرداری بوده ایم و باز هم از شورای شهر انتظار داریم با رعایت ضوابط و حفظ حریم ها به اجرایی شدن امور شهرداری کمک کند. وی افزود: فرمانداری در راستای ارتباط کاری با مجموعه شورای شهر، با انجام نقش نظارتی خود، تلاش می کند تا مصوبات شورا در چارچوب قوانین و مقررات و بر اساس آیین نامه ها شکل بگیرد تا شاهد کمترین برگشت مصوبات از فرمانداری بوده و تعامل بهتری در این خصوص انجام گیرد.
فرماندار شیراز همچنین ضمن اشاره به نامگذاری 14 تیرماه با عنوان روز شهرداری ها و دهیاری ها گفت: کارمندان، مهندسان و متخصصان شهرداری با عملکرد مناسب خود بخش عظیمی از فشارهای ناشی از تحریم ها را کاهش داده و توانستند کم و کاستی ها را با جذب اعتبار و اجرای پروژه های عمرانی مفید در شهر جبران کنند.

۱۳۹۴/۰۴/۱۵ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما