امروز: جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

بیانیه شورای شهر شیراز در خصوص مطالبه استاندار بومی، متخصص و ولایتمدار

اعضای شورای اسلامی شهر شیراز در بیانیه ای خواستار استانداری بومی، کارآمد، با تجربه، معتدل و ولایتمدار شدند...
با تقدیر و تشکر از مردم شریف ،بزرگوار و انقلابی شهر مقدس شیراز که با حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس برگ زرین دیگر بر مصحف فارس در قله افزود ضمن آرزوی موفقیت و سربلندی برای تیم مذاکره کننده هسته ای که بر مبنای نسخه راه مقام معظم رهبرس عمل نموده و خطوط قرمز را با اقتدار در برابر زیاده خواهی رژیم استکباری حفظ و حراست نموده اند .
ما اعضای شورای اسلامی کلان شهر شیراز سومین حرم اهلبیت (ع) ضمن درخواست بر حق ثبات مدیریت در فارس از مواضع حکیمانه ،فکورانه ، دلسوزانه، جهادی و انقلابی حضرت آیت ا... ایمانی نماینده محترم ولی فقیه در استان پهناور فارس و نمایندگان عزیز مجلس خبرگان رهبری در فارس همچنین مجمع نمایندگان فارس در مجلس شورای اسلامی در مطالبه استاندار بومی ،کارآمد ،با تجربه، معتدل و همراه با دولت که کوچکترین نقشی در جریان های حاشیه ای نداشته باشد، دفاع نموده ،آرزو داریم با مدیریت جدید،ثبات و آرامش به فارس باز گردد.
فارس در آستانه دو انتخابات مهم ،بیش از هر زمانی نیاز به ثبات ،همدلی و همزبانی و تلاش های جهادی و انقلابی بدون سیاسی کاری و بازیهای سیاسی دارد.
بدون شک عدم توجه به مطالبات و توقعات مردم، آسیب و خسارت به منافع ومصلحت فارس می باشد و فارس بیش از پنج میلیون نفری حاضر به پذیرش خسارات وارده نخواهد بود.۱۳۹۴/۰۴/۲۲ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما