امروز: جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

رئیس شورای شهر شیراز: خبرنگاران از عوامل مؤثر در پیشرفت‌های شیراز هستند

رئیس شورای شهر شیراز: خبرنگاران از عوامل مؤثر در پیشرفت‌های شیراز هستند
شیراز در سال های اخیر پیشرفت های بسیاری در حوزه های مختلف عمرانی- خدماتی- فرهنگی داشته است که بدون شک خبرنگاران و رسالت اطلاع رسانی شفافی که بر عهده دارند سهم بزرگی در این پیشرفت ها دارند.
رئیس شورای اسلامی شهر شیراز:
خبرنگاران از عوامل مؤثر در پیشرفت‌های شهر شیراز هستند

 
رئیس شورای اسلامی شهر شیراز خبرنگاران را از عوامل مؤثر در توسعه شهری دانست و گفت: شیراز در سال های اخیر پیشرفت های بسیاری در حوزه های مختلف عمرانی- خدماتی- فرهنگی داشته است که بدون شک خبرنگاران و رسالت اطلاع رسانی شفافی که بر عهده دارند سهم بزرگی در این پیشرفت ها دارند.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، مهندس حقدل در یکصد و دهمین جلسه شورا که با حضور خبرنگاران حوزه شهری و مراسم تجلیل از آنها به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد، اظهار داشت: خبرنگاران حوزه شورای شهر همیاران توسعه و پیشرفت شیراز هستند و جای قدردانی است که بهترین خبرنگاران استان فارس در جلسات شورا حضور دارند.
وی افزود: شورای چهارم طی دو سال گذشته بدون هیچ‌گونه حاشیه‌ای به بررسی امور شهر و ایفای نقش سیاستگذاری خود پرداخته است که این مهم به ‌واسطه حضور خبرنگاران آگاه و فعال است.
حق‌دل ادامه داد: حضور چندساعته خبرنگاران در صحن علنی شورای شهر شیراز و انعکاس اخبار شورا و شهرداری، نشان‌دهنده تلاش این قشر زحمتکش است.
وی تصریح کرد: اگر امروز در شهر شیراز شاهد توسعه و پیشرفت هستیم به‌واسطه حضور خبرنگاران آگاه است که نقاط ضعف را به گوش مسئولان می‌رسانند و عملکرد مثبت را نیز برای مردم اطلاع‌رسانی می‌کنند.


۱۳۹۴/۰۵/۲۱ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما