امروز: یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

آسفالت مطلوب و مسیر دسترسی ایمن و راحت، بخشی از حقوق شهروندان است

آسفالت مطلوب و مسیر دسترسی ایمن و راحت، بخشی از حقوق شهروندان است
مهندس محمدیان، رییس کمیسیون عمران شورا گفت: به منظور افزایش کیفیت مصالح به خصوص آسفالت، طرح خرید کارخانه جدید و استفاده از تکنولوژی های نوین و منطبق با استانداردهای روز دنیا در کمیسیون عمران شورا در دست پی گیری است.
رییس کمیسیون عمران شورای شهر:
با خرید کارخانه جدید آسفالت، عمر معابر شهری طولانی می شود

 
رییس کمیسیون عمران شورای شهر از بررسی طرح خرید کارخانه جدید آسفالت خبر داد. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، مهندس محمدیان گفت: عمر آسفالت در شهرهای مختلف ایران، کمتر از 10 سال است این در حالیست که در کشورهای پیشرفته، عمر این آسفالت ها به  بیش از 20 سال می رسد.
وی افزود: در این راستا به منظور افزایش کیفیت مصالح به خصوص آسفالت، طرح خرید کارخانه جدید و استفاده از تکنولوژی های نوین و منطبق با استانداردهای روز دنیا در کمیسیون عمران شورا در دست پی گیری است.
محمدیان اظهار داشت: معابر، یکی از فضاهای مهم شهری هستند که رفت و آمد به صورت مدام در آن جریان دارد و هزینه ای که جهت ساخت آنها گذاشته می شود ، بسیار هنگفت است؛ از این رو رسیدگی و نظارت بر کیفیت معابر، از مسایل مهمی است که مدیریت شهری باید به آن توجه ویژه داشته باشد.
رییس کمیسیون عمران شورا با بیان این مطلب که آسفالت های تولیدی توسط کارخانه های دارای استانداردهای جدید، کمترین آسیب های زیست محیطی را به دنبال دارد، خاطرنشان ساخت: بهره مندی شهروندان از خدمات شهری مناسب همچون آسفالت مطلوب و مسیرهای دسترسی ایمن و راحت، بخشی از همان حقوق شهروندی است که مسؤولان به دنبال راه حلی مطلوب برای تحقق آن می باشند. بنابراین خرید کارخانه منطبق با استانداردهای روز و استفاده از مصالح با کیفیت می تواند گامی مؤثر در راستای توسعه بهینه معابر شهری، افزایش عمر آنها و ارتقای سطح رضایت شهروندان باشد.


۱۳۹۴/۰۵/۲۴ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما