امروز: چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

شورای شهر از تک رقمی های شیرازی کنکور سراسری 94 تجلیل کرد

شورای شهر از تک رقمی های شیرازی کنکور سراسری 94 تجلیل کرد
مهندس حقدل گفت: دانش‌آموزانی که امروز در شورا تجلیل می‌شوند سرمایه‌های بزرگ ایران اسلامی و از افتخارات سومین حرم اهل بیت (ع) هستند که با توکل به خدا، پشتکار و همت بلند خود توانسته اند امروز راه کسب علم را با سربلندی ادامه دهند.
شورای شهر از تک رقمی های شیرازی کنکور سراسری 94 تجلیل کرد

در یکصد و یازدهمین جلسه شورای اسلامی شهر، از دانش آموزان شیرازی که در کنکور سراسری 94 رتبه تک رقمی کسب کرده اند، تجلیل به عمل آمد. رییس شورای شهر در این خصوص گفت: شورای شهر به عنوان نماد مردم سالاری دینی و نهاد برخاسته از خود مردم، وظیفه ی خود می داند اقشار مختلف مردم را ببیند و از فرهیختگان و نخبگان هر قشر تجلیل کند. به گزارش روابط عمومی شورا، مهندس حقدل در این جلسه شورا که با حضور مدیر کل آموزش و پرورش فارس و خانواده های برگزیدگان کنکور سراسری برگزار شد، اظهار داشت: دانش‌آموزانی که امروز در شورا تجلیل می‌شوند سرمایه‌های بزرگ ایران اسلامی و از افتخارات سومین حرم اهل بیت (ع) هستند که با توکل به خدا، پشتکار و همت بلند خود توانسته اند امروز راه کسب علم را با سربلندی ادامه دهند.
وی همچنین با بیان این مطلب که بسیاری از این دانش‌آموزان در زمینه حفظ قرآن و تفسیر نهج‌البلاغه نیز تسلط دارند و توکل به خدا و انس با ائمه اطهار و قرآن را در موفقیت خود دارای نقش برجسته دانسته‌اند، خاطرنشان ساخت: وجود چنین فرزندان مؤمن و متدین و متعهدی در سومین حرم اهل بیت (ع) جای شکر و خورسندی بسیار دارد.
بر اساس این گزارش، به گزارش احسان و عرفان طاهری‌فرد، رتبه پنج و شش کشور در گروه علوم تجربی، مهدی لطافتی رتبه چهار و امیر حسینی رتبه پنج کشور در گروه ریاضی، الهام رفیعی رتبه هشت کشور در گروه هنر، صدف وفا رتبه هشتم کشور در گروه علوم انسانی، فاطمه زرگر باشی دارنده مدال طلای جهانی «اختر‌فیزیک و نجوم» از جمله دانش اموزانی بودند که در صحن شورای شهر مورد تجلیل قرار گرفتند.


۱۳۹۴/۰۵/۲۷ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما