امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دیدار مسؤولین با خانواده و بازماندگان شهدا، باید رواج پیدا کند

دیدار مسؤولین با خانواده و بازماندگان شهدا، باید رواج پیدا کند
مهندس حقدل در حاشیه دیدار با خانواده جانباز بسیجی مهندس علیرضا پاک فطرت،گفت: دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران، تنها برای رضای خداوند،شهدا و جانبازان و قدردانی از صبر و فداکاری خانواده هایی است که عزیزان خود را بی هیچ چشمداشتی روانه جبهه های جنگ کردند.
رییس شورای اسلامی شهر شیراز:
دیدار مسؤولین با خانواده و بازماندگان شهدا، باید رواج پیدا کند
اجازه ندهیم یاد شهدا فراموش شود

رییس شورای اسلامی شهر شیراز در حاشیه دیدار با خانواده جانباز بسیجی مهندس علیرضا پاک فطرت ، عزت، سربلندی و امنیت امروز کشور را مرهون از جان گذشتگی شهدا و ایثارگران دانست و خاطرنشان ساخت: دیدار با خانواده این عزیزان و اطلاع از وضعیت آنها وظیفه همه مسؤولین شهر و استان می باشد.
به گزارش روابط عمومی شورا، مهندس حقدل اظهار داشت: شورا با توجه به نقش و مسؤولیتی که نسبت به تمام اقشار جامعه بر عهده گرفته است و بر اساس وظیفه شرعی، اخلاقی و اجتماعی خود، هر دوشنبه و چهارشنبه با خانواده شهدا و ایثارگران  دیدار و مسایل و مشکلات آنها را بررسی می کند.
وی افزود: این اقدام نه برای رسانه ای شدن و خوشایند دیگران بلکه تنها برای رضای خداوند، رضایت شهدا و ادای دین به کسانی که برای دفاع از دین، انقلاب، مرز و بوم و شرافت مردم سرزمینشان، جان خود را فدا کردند و قدردانی از صبر و فداکاری خانواده هایی است که عزیزان خود را بی هیچ چشمداشتی روانه جبهه های جنگ کردند.
مهندس حقدل با اظهار تأسف از گلایه مندی برخی خانواده های شهدا، گفت: خانواده هایی هستند که از بی توجهی برخی از ما و فراموش شدن یاد شهیدشان گلایه مند بودند؛ این درحالیست که ما و تمام کسانی که مسؤولیتی را در جامعه بر عهده دارند نباید اجازه دهند نام و یاد شهدا فراموش شود و نسل های آینده نسبت به حرمت و عزت شهدا غریبه باشند.


۱۳۹۴/۰۶/۰۳ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما