امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

احیای مساجد، زمینه ساز تربیت نسل اسلامی و متدین است

احیای مساجد، زمینه ساز تربیت نسل اسلامی و متدین است
سیف، عضو شورای اسلامی شهر شیراز، مسجد را مهم ترین مرکز برای نشر محتوای  ناب اسلام و اندیشه های اسلامی دانست و گفت: احیای مساجد، زمینه ساز تربیت نسل متدین و اسلامی است.
عضو شورای اسلامی شهر شیراز:
احیای مساجد، زمینه ساز تربیت نسل اسلامی و متدین است

عضو شورای اسلامی شهر شیراز، مسجد را مهم ترین مرکز برای نشر محتوای  ناب اسلام و اندیشه های اسلامی دانست و گفت: احیای مساجد، زمینه ساز تربیت نسل متدین و اسلامی است.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، سعید سیف در حاشیه بازدید از مسجد جامع عتیق شیراز گفت: این مسجد علاوه بر اینکه قدیمی ترین مسجد شهر شیراز و یک اثر تاریخی می باشد، به عنوان سنگر مذهبی، فرهنگی، دینی و سیاسی سومین شهید محراب نیز سرمایه ای معنوی محسوب می شود که از این منظر باززنده سازی آن اهمیتی دو چندان می یابد. وی افزود: مسجد تاریخی عتیق شیراز، یکی از افتخارات مردم استان فارس و متعلق به همه ی آنهاست؛ از این رو  باید برای احیای آن از اندیشه و توان هر یک از شهروندان بهره گرفت.
 سعید سیف در مراسم آغاز به کار رسمی هیأت امنای مسجد جامع عتیق، احیای مسجد را نیازمند راه اندازی اتاق فکر دانست و خاطرنشان ساخت: احیای مسجد جامع عتیق که زمینه ساز احیای فرهنگ اسلامی و تربیت نسل متدین در شهر شیراز است نیازمند مشارکت مسؤولین و مردم در کنار یکدیگر به عنوان خرد جمعی است. وی بیان کرد: همجواری مسجد جامع عتیق و حرم مطهر شاهچراغ (ع) یک ظرفیت کم نظیر برای این مسجد است که باید از آن استفاده مطلوب شود.

۱۳۹۴/۰۷/۱۸ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما