امروز: دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

عملکرد خوب شورا در سایه یکصدایی اعضا و تعامل با شهرداری و دیگر دستگاه ها صورت گرفته است

عملکرد خوب شورا در سایه یکصدایی اعضا و تعامل با شهرداری  و دیگر دستگاه ها صورت گرفته است
رییس شورای اسلامی شهر شیراز، در دیدار اعضای شورا با حضرت آیت الله دستغیب ضمن ارائه گزارش از عملکرد دوساله شورا اظهار داشت: عملکرد خوب شورا در سایه یک صدایی اعضا، همدلی با مجموعه شهرداری و تعامل با دیگر دستگاه ها ایجاد شده است. 
رییس شورای شهر شیراز در دیدار با آیت الله دستغیب:
عملکرد خوب شورا در سایه یکصدایی اعضا و تعامل با شهرداری  و دیگر دستگاه ها صورت گرفته است


رییس شورای اسلامی شهر شیراز، در دیدار اعضای شورا با حضرت آیت الله دستغیب ضمن ارائه گزارش از عملکرد دوساله شورا اظهار داشت: اگر امروز که کشور هنوز با عواقب منفی تحریم ها دست و پنجه نرم می کند، در جای جای شهر شیراز کارگاه های عمرانی برپاست و پل ها و تقاطع ها و فرهنگسراها و سالن های ورزشی همچنان در دست احداث است، همه نشان از همکاری شورا و شهرداری است که دست در دست یکدیگر کمر به توسعه و آبادانی شهر و حفظ آرامش، نشاط و شادابی شهروندان بسته اند.
به گزارش روابط عمومی شورای شهر غلام مهدی حقدل با بیان این مطلب که شورای چهارم برای اولین بار در تاریخ شکل گیری شوراها، مسجد محوری را سرلوحه برنامه های فرهنگی خود قرار داد و در راستای تقویت این نهاد دینی- اجتماعی- فرهنگی حمایت های مالی بسیاری در زمینه احیای بنا و برگزاری برنامه های مختلف در مساجد ارائه داده است.
وی افزود: تحقق بودجه 1700 میلیارد تومانی سال 92 و 2100 میلیارد تومانی سال 93،  تکلیف بودجه 2800 میلیارد تومانی سال 94 ، توجه ویژه به موضوع سرمایه گذاری که ایجاد اشتغال جوانان و توسعه شهری را به دنبال دارد، ورود به بحث گردشگری و کمک به عرصه هتل سازی با ارائه تسهیلات قابل توجه و... همه از افتخارات فعالیت های شورای چهارم است.
حقدل با تأکید بر اینکه همه این اقدامات در سایه یک صدایی اعضا، همدلی با مجموعه شهرداری و تعامل با دستگاه ها ایجاد شده است، خاطرنشان ساخت: افتخار شورای چهارم خدمت به شهریست که سومین حرم اهل بیت (ع) و مهد 6 هزار و 200 شهید گران قدر است.

 
۱۳۹۴/۰۷/۲۶ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما