امروز: پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

تأکید شورای شهر شیراز بر راه اندازی پرواز مستقیم شیراز به نجف

تأکید شورای شهر شیراز بر راه اندازی پرواز مستقیم شیراز به نجف
در یکصد و بیست و پنجمین جلسه علنی شورا موارد مختلفی مورد تأکید قرار گرفت که راه‌اندازی پرواز مستقیم شیراز به نجف و دریافت عوارض از خانه‌های مسکونی که کسی در آنها سکونت ندارد از جمله مهم‌ترین آنها بود.
در صد و بیست و پنجمین جلسه علنی صورت گرفت؛
 
تأکید شورای شهر شیراز بر راه اندازی پرواز مستقیم شیراز به نجف


اعضای شورای اسلامی شهر شیراز در یکصد و بیست و پنجمین جلسه علنی خود بر راه اندازی پرواز مستقیم شیراز به نجف تأکید کردند. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، در یکصد و بیست و پنجمین جلسه علنی شورا موارد مختلفی مورد تأکید قرار گرفت که راه‌اندازی پرواز مستقیم شیراز به نجف و دریافت عوارض از خانه‌های مسکونی که کسی در آنها سکونت ندارد از جمله مهم‌ترین آنها بود.
رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر شیراز در این خصوص گفت: شهرهای اصفهان، تهران و مشهد با داشتن پرواز آزاد به نجف و بغداد علاوه بر مسافران ایرانی تعداد زیادی از مسافران خارجی را جذب می‌کنند که این اقدام تأثیر بسزایی در رونق گردشگری آن شهرها دارد.
مهندس محمدیان  اظهار داشت: شهر شیراز به عنوان سومین حرم اهل بیت (ع) و داشتن ظرفیت های ارزنده و مناسب گردشگری، نه تنها پرواز آزاد به نجف و بغداد ندارد بلکه در حال حاضر پروازهای شیراز به نجف در ایام اربعین نیز لغو شده است. وی بر پی گیری این موضوع تأکید کرد و گفت: باید از هر فرصتی به نفع توسعه گردشگری شهر شیراز و استان فارس استفاده کرد تا بتوانیم به جایگاه واقعی خود در این زمینه برسیم.

۱۳۹۴/۰۸/۲۶ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما