امروز: شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

مأموریت کمیته 4 نفره شورای شهر برای حل مشکل ارگ کریم خان و هتل آسمان شیراز

مأموریت کمیته 4 نفره شورای شهر برای حل مشکل ارگ کریم خان و هتل آسمان شیراز
رییس شورای شهر شیراز گفت: کمیته‌ای با عضویت احمدرضا نقیب‌زاده، محمدرضا دیهیمی، محمودرضا طالبان و غلامعلی ترابی تعیین شد تا در زمینه رفع مشکلات حریم ارگ و هتل آسمان در خیابان فردوسی شیراز رایزنی‌هایی برای رفع مشکل انجام شود.
رییس شورای اسلامی شهر شیراز خبر داد
مأموریت کمیته 4 نفره برای حل مشکل هتل آسمان شیراز


اختصاصی خبرگزاری فارس- رئیس شورای اسلامی شهر شیراز از مأموریت کمیته‌ای چهار نفره برای حل مشکل حبس هتل آسمان این شهر خبر داد.
غلام‌مهدی حقدل اظهار داشت: در نشست اخیر کمیسیون تلفیق شورای شهر، کمیته‌ای با عضویت احمدرضا نقیب‌زاده، محمدرضا دیهیمی، محمودرضا طالبان و غلامعلی ترابی تعیین شد تا در زمینه رفع مشکلات حریم ارگ و هتل آسمان در خیابان فردوسی شیراز رایزنی‌هایی برای رفع مشکلات مطرح‌ شده در این مورد انجام دهند.
وی توضیح داد: این کمیته چهارنفره در کمیسیون تلفیق مأمور شدند که با میراث فرهنگی و شهرداری و سرمایه‌گذار مذاکره‌کنند تا این‌ همه سرمایه صرف شده برای ساخت هتل آسمان آسیب نبیند.
رئیس شورای اسلامی شهر شیراز اظهار داشت: امید است که با جدیت اعضای این کمیته این موضوع حل شود زیرا برای اعضای کمیسیون تلفیق نگرانی‌هایی در زمینه صدمه دیدن موضوع سرمایه‌گذاری در شهر شیراز به وجود آمده بود.
وی با تأکید بر اینکه باید به‌ حتم رونقی در بحث سرمایه‌گذاری شهر ایجاد شود، تصریح کرد: موضوع هتل آسمان و حریم ارگ کریم‌خانی باید به سود شهر شیراز حل شود چراکه ما ناگزیر هستیم که سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری را برای ایجاد اشتغال حمایت کنیم. حقدل ادامه داد: امروز تنها راه نجات این استان رونق گردشگری است و ما هیچ‌گونه گزینه دیگری در این مسیر نداریم چراکه گردشگری می‌تواند فارس و شهر ما را نجات دهد و راه‌های دیگر نمی‌تواند کاری از پیش ببرد.
وی خاطرنشان کرد: مجبوریم به گردشگری به‌عنوان تنها صنعتی که می‌تواند برای جوانان ما اشتغال ایجاد کند روی بیاوریم و باید زمینه‌هایی ایجاد کنیم که بخش گردشگری در این استان رشد کند و سرمایه‌گذار بیاید تا وضعیت معیشتی مردم روبه‌راه شود.
رئیس شورای اسلامی شهر شیراز ادامه داد: در زمینه‌های صنعتی و کارخانه‌سازی زیرساخت‌هایی در این استان فراهم نشده است و صنعت دیگر به این فارس نخواهد آمد. حقدل تأکید کرد: امروز سرمایه‌گذاری سالم در بخش گردشگری بهترین راه نجات این استان و شهر ما است که می‌تواند فرصت‌های شغلی بسیار خوبی ایجاد کند. وی افزود: فراهم‌سازی شرایط سرمایه‌گذاری باوجود توانمندی ما در عرصه‌های مذهبی، درمانی، فرهنگی و آب‌وهوایی، می‌تواند ضمن ایجاد جاذبه برای گردشگران، وضعیت معیشتی شهر ما را بهبود بخشد.
۱۳۹۴/۰۸/۳۰ - ۰۹:۰۰:۰۰

دیدگاه های شما